Sezer Huysuz, kampı ziyaret etti  

Türkiy Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, kadın Ümit Milli Takım judocuları hazırlık kampında, Trabzon Sporcu Eğitim Merkezi judocularına antrenman salonunda ziyaretlerde bulundu.

Federasyon Başkanı Sezer Huysuz, Trabzon’da pandemi normalleşme dönemi sürecinde hazırlık kampına alınan kadın Ümit Milli Takım çalışmalarını yerinde izledi ve sporcularla yeni dönem hazırlıklarıyla ilgili bilgilendirmede bulundu.

Sporculardan kamp süresince kendilerine sunulan sağlık tedbirlerine sıkı sıkı uymaları uyarısında bulunan Başkan Sezer Huysuz, “Bizler sizle için antrenmanlarınızı yapabilmeniz için ter türlü sağlık kurallarını yerine getiriyoruz. Sizlerden de beklentimiz bu kamp süreçleri ve sosyal yaşamınızda kendinizi korumaya yönelik tedbirleri unutmamanız ve kendinizi belirlenecek maç takvimine kadar formda tutmanız” dedi.

Sporcu Eğitim Merkezi’ne minik judocuların çalışmalarını yakından izleyen Federasyon Başkanı Sezer Huysuz, judoculara yaş gruplarına göre kendilerini gelecekte Türkiye’yi temsil edecek birer sporcu olarak görmek istediğini kaydetti.

Ziyaretler sırasında Başkan Sezer Huysuz’a, Federasyon Asbaşkanı Murat Ak, İl Temsilcisi Cahit Aktuğ ve Milli Takım Antrenörü Mustafa Birinci eşlik etti.