Musa Aydın’dan Bahçelievler Belediyesine ziyaret
![Musa Aydın’dan Bahçelievler Belediyesine ziyaret](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2018/10/Musa-Aydın’dan-Bahçelievler-Belediyesine-ziyaret..-700x420.jpeg)
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve federasyon as başkanı Selahattin Uyan İstanbul Bahçelievler belediye Başkanı Osman Develioğlu ile Bahçelievler spor kulübü başkanı Yusuf Yıldırım’ı ziyaret etti.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette başkan Musa Aydın ve As Başkan Selahattin Uyan, uluslararası Yaşar Doğu güreş turnuvasına katkılarından dolayı Belediye Başkanı Osman Develioğlu ile kulüp başkanı Yusuf Yıldırım’a plaket verdiler. Yaşar Doğu güreş turnuvası 27-29 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’da Bahçelievler belediyesi sponsorluğunda düzenlenmiş ve 21 ülkeden yaklaşık 300 güreşçi mindere çıkmıştı. Federasyon başkanı Musa Aydın Yaşar Doğu güreş turnuvası boyunca Bahçelievler belediyesinin kendileri ile yakından ilgilendiğini belirterek desteklerinden dolayı teşekkür etti. Bahçelievler Belediye başkanı Osman Develioğlu ise atasporumuz olan güreşe her zaman destek olduklarını belirterek ziyaretlerinden dolayı Başkan Musa Aydın ve as başkan Selahattin Uyan’a teşekkür etti.