DOLAR 33,0641
EURO 36,1226
ALTIN 2.599,93
BIST 11.139,46
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 33°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
33°C
Parçalı Bulutlu
Cum 33°C
Cts 33°C
Paz 33°C
Pts 31°C

Masa tenisi müsabakaları sona erdi

Masa tenisi müsabakaları sona erdi
15.11.2016
A+
A-

 

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan Atatürk’ü Anma Masa Tenisi müsabakaları 13 Kasım Pazar günü yapılan final karşılaşmalarının ardından sona erdi.

 12-13 Kasım tarihleri arasında Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda düzenlenen Atatürk’ü Anma Masa Tenisi müsabakaları küçükler, yıldızlar ve büyükler kategorilerinden toplam 70 sporcunun kıyasıya mücadelesine sahne oldu. Turnuvanın ilk günü küçükler ve yıldızlar kategorilerinde gerçekleştirilen müsabakalar ikinci gün büyükler kategorilerinde düzenlendi.

Bu yıl farklı olarak KonyaGençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü antrenör ve sporcularında yer aldığı turnuvada bedensel engelli milli sporcu Hamza Çalışkan ve Yusuf Zaladin’in mücadeleleri turnuvayı izleyen sporseverler tarafından ayakta alkışlandı. Rakiplerine zor anlar yaşatan milli sporcu Mücahit Koyuncu ise büyük erkekler kategorisinde şampiyonluk ipini göğüsleyen sporcu oldu.

Seyir zevki yüksek ve heyecanın üst seviyede olduğu turnuvada ise Karaman ili masa tenisi hakemleri görev aldı.

İki gün boyunca devam eden müsabakalar sonunda küçük kızlarda İrem Sena Kaynar birinci, Hatice Gül Özdemir ikinci, Fethiye Kayserli üçüncü, Nisagül Karademir dördüncü, küçük erkeklerde Mustafa Ünver birinci, Arda Özcan ikinci, Özcan Kaya üçüncü, Abdullah Can dördüncü, yıldız bayanlarda Serap Kara birinci, Sefa Eğlence ikinci, Elif Eğlence üçüncü, yıldız erkeklerde H.İbrahim Kaya birinci, Ozan Türe ikinci, Sami Çelik üçüncü, Ahmet Eroğlu dördüncü, büyük bayanlarda Erengül Çelebi birinci, Ümmügülsüm Bozkurt ikinci, Fatma Çiftçi üçüncü, büyük erkeklerde Mücahit Koyuncu birinci, Mustafa Saraç ikinci, Mustafa Başoluk üçüncü ve Kutsi Canevi dördüncü olan sporcular oldu.

Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa Karadeniz, Masa Tenisi İl Temsilcisi Nilgün Çetiner ve Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü masa tenisi antrenörü Mahmut Esat Uzun tarafından verildi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.