UA-80077055-1
DOLAR 13,7194
EURO 15,5684
ALTIN 786,58
BIST 1.910
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
15°C
Sağanak Yağışlı
Paz 14°C
Pts 16°C
Sal 16°C
Çar 14°C

Flöre Açık Turnuva İstanbul’da Son Buldu

Flöre Açık Turnuva İstanbul’da Son Buldu
20.09.2021
11.325
A+
A-

Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) 2021-2022 yılı faaliyet programında yer alan ‘Yıldızlar U17 ve Büyükler Flöre Açık Turnuva’, geçtiğimiz hafta sonu (18-19 Eylül) İstanbul Sultanbeyli Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kıran kırana mücadelenin ardından sona erdi. Yıldızlar ve büyüklerde 276 flörecinin piste çıktığı organizasyonda; yıldızlarda Emre Akıalp ve Almıla Birçe Durukan, büyüklerde ise Martino Minuto ve Alisa İsbir altın madalyanın sahibi oldu.

Adıyaman, Ankara, Balıkesir, Bursa, İstanbul,  İzmir, Kocaeli, Mersin, Muğla ve Tekirdağ olmak üzere Türkiye’nin 10 ilinden sporcuların kürsü mücadelesi verdiği Yıldızlar U17 ve Büyükler Flöre Açık Turnuvası, Kovid-19 tedbirleri kapsamında heyecan dolu karşılaşmalara ev sahipliği yaptı.

Turnuvada dereceye giren başarılı sporcular madalyalarını; Sultanbeyli Kaymakamı Dr. Kemal Kızılkaya, Sultanbeyli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Çelik, Sultanbeyli Belediyesi Sportif Etkinlikler Şube Müdürü Aytekin Karaca, TEF Başkan V. Ahmet Hakan Hayber ve Müsabaka Gözlemcisi Uluslararası Hakem Abdussamet Arslan‘ın elinden aldı.

TEF Teknik Kurul ve Olimpiyat Koordinatörü Recep Koç, organizasyonun ikinci gününde turnuvaya konuk olan Kaymakam Kızılkaya, İlçe Müdürü Çelik ve Şube Müdürü Karaca’ya destek ve katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

18-19 Eylül Genel Kürsü Sonuçları Aşağıdaki Gibidir:

YILDIZ ERKEKLER FLÖRE

1-Emre Akıalp (İstanbul Ferdi)

2-Tan Sezer (Atak Eskrim SK)

3-Erez Deniz Yokuş (Altınyurt SK)

3-Batuhan Mazlumoğlu (Marmara Eskrim SK)

YILDIZ KIZLAR FLÖRE

1-Almıla Birçe Durukan (Ankara Ferdi)

2-Elif Su Ay (Fethiye Eskrim SK)

3-Şevval Pelin Cantenar (Angora Pars Eskrim SK)

3-Alisa İsbir (Angora Pars Eskrim SK)

BÜYÜK ERKEKLER FLÖRE

1-Martino Minuto (Spor Toto SK)

2-Mustafa Burak Çufadar (Angora Pars Eskrim SK)

3-Poyraz Tuncer (Altınyurt SK)

3-Utku Özyalçın (Altınyurt SK)

BÜYÜK KADINLAR FLÖRE

1-Alisa İsbir  (Angora Pars Eskrim SK)

2-Firuze Ayşen Güneş (Angora Pars Eskrim SK)

3-Aslı Özüçağlı (Angora Pars Eskrim SK)

3-Nazlı Ceren Alioğlu (Angora Pars Eskrim SK)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.