Fethiye Paravoley Takımı Süper Lige Yükseldi

Fethiye Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren, Bedensel Engelliler Oturarak Voleybol (Paravoley) Takımı Süper Lige yükseldi.

2020 – 2021 Sezonunda Oturarak Voleybol (Paravoley) Süper Liginde mücadele edecek olan Fethiye Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü, Bedensel Engelliler Voleybol takımı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman’ı ziyaret ettiler.

Sporculara Milli Takım Forması hediye eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, “Özel Sporcularımızın Süper Lig’de Muğla’mızı başarı ile temsil edeceklerine inanıyorum. Daha önce 1. Lig’de mücadele ederken, bu yıl ilimizi Türkiye Süper Liginde temsil edecekler. Özel sporcularımızın bu başarıları, bizim için çok değerli. Biz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak özel sporcularımıza salonlarımızı, sahalarımızı ve yüzme havuzlarımızı açtık. Onlar için çok farklı çalışmalarımız var. Bu noktada, antrenörlerimizin ve Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzün çabalarını takdir ediyorum. Bu tür başarılar, ilimizin tanıtımı için çok önemli. Sporcularımıza ve onlara destek olan ailelerine çok teşekkür ederim. Süper Lig’de başarı ile ilimizi temsil edeceklerine inanıyorum. Biz her zaman sporcularımızın yanındayız. Daha iyi şartlarda sporlarını yapıp, kendilerini geliştirmesi konusunda desteklerimiz devam edecek” dedi.