UA-80077055-1
DOLAR 8,8201
EURO 10,3189
ALTIN 496,50
BIST 1.392
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
23°C
Sağanak Yağışlı
Çar 21°C
Per 22°C
Cum 21°C
Cts 22°C

Dünya Gençler Güreş Şampiyonası’nda Rakiplerimiz Belli Oldu

Dünya Gençler Güreş Şampiyonası’nda Rakiplerimiz Belli Oldu
15.08.2021
11.279
A+
A-

Rusya’ya bağlı Ufa kentinde düzenlenen ve yaklaşık 500 güreşçinin mücadele edeceği Dünya Gençler Güreş Şampiyonası Serbest Stilde müsabakalar ile başlıyor.

Güreşçilerimizin çekilen kuralarla rakipleri belli oldu. Buna göre ilk turda;

57 kg Muhammed KARAVUŞ ilk turda Yunanlı Iosnnis Martidis ile rakibini yenerse çeyrek finalde Kırgız Abdymalik Karachov/ İsviçreli Thomas Epp galibiyle karşılaşacak.

65 kg Burak SİNİN ilk turda Gürcü rakibi Giorgi Tcholedze ile rakibini yenerse çeyrek finalde Azerbaycanlı Ziradin Bayramov/ Tacik Mustafa Ahmedov galibiyle karşı karşıya gelecek.

70 kg Mevlüt ÖZDEMİR ilk turda Rus rakibi Stanislav Svinoboev ile rakibini yenerse Hintli Jaideep/ Alman Simon Jakob Monz galibiyle mücadele edecek.

79 kg İsmail KÜÇÜKSOLAK ilk turda Rus rakibi Alik BATDIEV ile rakibini yenerse çeyrek finalde Tacik Shukurov/ Hintli Baliyan Gaurav galibiyle karşılaşacak.

97 kg Polat POLATÇI ilk turda Moğol rakibi Myagmasuren Amarsana ile rakibini yenerse çeyrek finalde Moldovalı Radu Lefter/ Ukraynalı David Mchedlidze galibiyle karşılaşacak.

Müsabakalar Türkiye saati ile 09.00’da başlayacak ve Unitedworldwrestling.com Sitesinde Canlı olarak yayınlanacak

2.Gün Rakiplerimiz

61 kg Hamza ZOPALI ilk turda ABD’li Jesse Wayne MENDEZ ile rakibini yenerse çeyrek finalde muhtemelen Rus rakibi ile mücadele edecek.

74 kg Taner GARİP ilk turda Belarus rakibi David Kısıyeu ile rakibini yenerse 2.turda Ermeni /Moğol galibiyle karşılaşacak.

86 kg Emre ÇİFTÇİ ilk turu bay geçti Çeyrek Finalde Kazak rakibi İslambek İlyasov ile karşılaşacak Rakibini yenerse Yarı finalde Azerbaycanlı Agaev/ Fransız Rakhimov galibiyle karşı karşıya gelecek.

92 kg Muhammed GİMRİ ilk turda İranlı Mehdi Muharremali ile rakibini çeyrek finalde Ermeni/Moğol galibiyle mücadele edecek.

125 kg Efe Anıl AL ilk turda Rus rakibi Andre BESTAEV ile karşılaşacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.