UA-80077055-1
DOLAR 8,8201
EURO 10,3189
ALTIN 496,50
BIST 1.392
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
23°C
Sağanak Yağışlı
Çar 21°C
Per 22°C
Cum 21°C
Cts 22°C

Büyükler Flöre’de Kupalar Sahibini Buldu

Büyükler Flöre’de Kupalar Sahibini Buldu
26.08.2021
11.262
A+
A-

İzmir ev sahipliğinde düzenlenen ‘Büyükler Federasyonu Kupası’nda geçtiğimiz iki gün (24-25 Ağustos) ‘Büyük Erkekler/Kadınlar Flöre’ kategorilerinde gerçekleştirilen karşılaşmalar sonucu kupa elde eden isimler belli oldu.

Halkapınar Spor Salonu’nda oynanan maçların ardından; erkeklerde ‘Martino Minuto (Spor Toto SK)’, kadınlarda ise ‘Alisa İsbir (Angora Pars Eskrim SK)’ birincilik kupasının sahibi oldu.

İzmir ev sahipliğinde düzenlenen ‘Büyükler Federasyonu Kupası’nda geçtiğimiz iki gün (24-25 Ağustos) ‘Büyük Erkekler/Kadınlar Flöre’ kategorilerinde gerçekleştirilen karşılaşmalar sonucu kupa elde eden isimler belli oldu. Halkapınar Spor Salonu’nda oynanan maçların ardından; erkeklerde ‘Martino Minuto (Spor Toto SK)’, kadınlarda ise ‘Alisa İsbir (Angora Pars Eskrim SK)’ birincilik kupasının sahibi oldu.

Organizasyonda flöre branşında; ‘Adıyaman, Ankara, Balıkesir, Bursa, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin ve Muğla’ illerinden erkeklerde 41 olmak üzere toplam 81 sporcu piste çıkarken; derece elde eden sporcular kupalarını, Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) Teknik Kurul ve Olimpiyat Koordinatörü Recep Koç’un elinden aldı.
Organizasyon yarın (26 Ağustos Perşembe), ‘Büyük Erkekler/ Kadınlar Kılıç’ karşılaşmaları ile devam edecek.

24-25 AĞUSTOS GENEL KÜRSÜ SONUÇLARI:

BÜYÜK ERKEKLER FLÖRE
1-Martino Minuto (Spor Toto SK)
2-Poyraz Tuncer (Altınyurt SK)
3-Utku Özyalçın (Altınyurt SK)
BÜYÜK KADINLAR FLÖRE
1-Alisa İsbir (Angora Pars Eskrim SK)
2-Firuze Ayşen Güneş (Angora Pars Eskrim SK)
3-Almıla Birçe Durukan (Ankara Ferdi)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.