İstanbul 34°C
Açık
İstanbul
34°C
Açık
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
CEV Avrupa Altın Ligi için Ankara’da hazırlıklarına devam eden A Milli Erkek Voleybol Takımımız, kamptaki üçüncü günü çift idmanla tamamladı. Antrenmanın ardından A Milli Erkek Voleybol Takımı Kaptanı Burak Güngör, kampla ilgili düşüncelerini aktardı:
“Zor ve uzun bir lig sezonunun ardından milli takımda buluştuk. Bu yıl, Milli Takımla katılacağımız turnuvaların öneminin hepimiz farkındayız. Önümüzde Avrupa Şampiyonası gibi önemli bir turnuva var. Avrupa Altın Ligi de bunun hazırlığı olarak gördüğümüz, iyi şeyler yapmayı hedeflediğimiz bir turnuva. Avrupa Altın Ligi’nden güzel bir sonuçla ayrılıp Avrupa Şampiyonası’na bomba gibi giriş yapmak istiyoruz.”