Süper Güreş Ligi’nde 6. ve 7. hafta maçları oynandı
![Süper Güreş Ligi’nde 6. ve 7. hafta maçları oynandı](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2018/09/Süper-Güreş-Liginde-6.-ve-7.-hafta-maçları-oynandı...-700x420.jpg)
Türkiye Grekoromen Süper güreş liginde bugün 6. Ve7. hafta heyecanı yaşandı. Ankara Taha Akgül spor Salonunda yapılan maçlar nefesleri keserken karşılaşmalar sonrasında klasman şu şekilde oluştu;
6.ve 7. hafta maçları sonrası alınan sonuçlar şöyle:
A Minderi
Bursa Büyükşehir Belediyespor: 2 – Çankırı Yarenspor: 0
Konya Selçuklu: 0 – Ankara EGO: 2
İzmir Büyükşehir Belediyespor: 0 – İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 2
B MİNDERİ
İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 2 – Akhisar Belediyespor: 0
ASKİSPOR: 2 – Yozgat 1959: 0
Çaykur: 2 – Bursa Büyükşehir Belediyespor: 0
Kasımpaşa: 0 – Konya Selçuklu: 2
C MİNDERİ
Konya Büyükşehir Belediyespor: 0 – Çaykur: 2
Kayseri Şeker: 2 – Kasımpaşa: 0
Akhisar Belediyespor: 1 – Konya Büyükşehir Belediyespor :1
Yozgat 1959: 0 – Kayseri Şekerspor: 2
Karşılaşmalar sonrasında 12 puanlı İstanbul Büyükşehir Belediyesi 55 galibiyet, 5 mağlubiyetle lider. 10 puanlı Çaykur Rizespor 42 galibiyet, 18 yenilgi ile ikinci, 7 puanlı Akhisar Belediyespor ise 31 galibiyet ve 29 yenilgi ile 3.sırada yer aldı.
B Grubunda ise 12 puanlı Kayseri Şekerspor 49 galibiyet ve 11 yenilgi ile lider, 10 puanlı ASKİ Spor, 48 galibiyet, 12 yenilgi ile ikinci, 6 puanlı Kasımpaşa 32 galibiyet 28 mağlubiyet ile 3. sırada yer aldı.