Başarının Adı: TOKİ Halkalı Anadolu İmam Hatip Lisesi
TOKİ Halkalı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, yeni bir başarıya imza atıp 1 altın ve 2 bronz madalya kazanarak yeniden adından söz ettirmeyi devam etti.
Yılmaz Aktepe
Başarıyı bir gelenek haline getirmeyi düşündüklerini söyleyen sporcu öğrenciler, kardeşliğe vurgu yaparak kazanılan başarıdan ziyade sporun gerçek amacına yönelik kardeşlik duygularının pekiştirilmesinde önemli etken olarak görülmesi gerektiğini ve okullarının isminin duyulmasına vesile olabilecek bir başarıda pay sahibi oldukları için tarifsiz bir mutluluk yaşadıklarını belirttiler.
Okul yönetimi tarafından taltif edilen genç sporculara yönelik yapılan konuşmada Okul Müdürü Hamdi Çakır, “Öğrencilerimizi bize yaşattığı haklı bir gurur içinde olduğumuzu ve devamının geleceğini umut ettiğini belirtmek isterim.” şeklinde konuşarak mutluluğunu dile getirdi.