Rıdvan Dilmen başlama vuruşunu yaptı
![Rıdvan Dilmen başlama vuruşunu yaptı](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/05/1462855979_ELEV__zel125.Y__lOrtaokulu-scaled-700x420.jpeg)
İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı (İELEV) Eğitim Kurumları tarafından organize edilen geleneksel “İELEV International Football Cup” futbol turnuvası, 7-8 Mayıs 2016 tarihlerinde gerçekleşti.
Sağlıklı nesiller için sporla iç içe büyüyen gençler yetiştirmeyi amaçlayan İELEV Eğitim Kurumlarının gençlerin spor sevgisini desteklemek, sporun ve centilmen rekabetin keyfini ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı değerlerini yaşatmak amacıyla düzenlediği futbol turnuvası İELEV International Football Cup, Değerli Spor Adamı Rıdvan Dilmen’in başlama vuruşu ile 7 Mayıs 2016 Cumartesi günü başlamıştı.
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen İELEV International Football Cup’a, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve İstanbul’dan, 9 takım ve yaşları 10-13 arasında değişen toplam 151 sporcu katıldı. 7 ve 8 Mayıs 2016 tarihlerinde oynanan maçlar sonucunda İELEV International Football Cup 2016’nın şampiyonu turnuvaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden katılan Yakın Doğu Koleji oldu.