İstanbul 33°C
Az Bulutlu
İstanbul
33°C
Az Bulutlu
Sal
34°C
Çar
34°C
Per
32°C
Cum
33°C
3. ITU Triatlon Avrupa Kupası yarışları Antalya’da başladı.
Türkiye Triatlon Federasyonu ev sahipliğinde, 3. ITU Triatlon Avrupa Kupası’nın ilk ayağı Antalya’da başladı. Konyaaltı sahilinde gerçekleştirilen Yarışlara 23 ülkeden yaklaşık 140 sporcu mücadele ediyor. Sabah saatlerinde yarışların yapılacağı Konyaaltı sahiline gelen sporcular ısınma hareketleri yaptı. Yarışlar Baki Beach 15 numara sahilinden Elit Bayanlar kategorisinde 43 sporcuya start verilmesi ile başladı. Sporcular, bin 500 metre yüzme, 40 kilometre bisiklete binme ve 10 kilometre koşunun
ardından finişe ulaşacaklar. Türkiye’yi ise bayanlarda 6 sporcuyla temsil ediyor.