3 Duayen sahnede şarkılara eşlik etti
![3 Duayen sahnede şarkılara eşlik etti](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/09/1474798219_behzat_ger__eker_fikret_ercan_ece_se__kin_samsun_demir-700x420.jpg)
Akasya Kültür Sanat (AKS) sahnesi Enbe Orkestrası& Behzat Gerçeker ile gerçekleştirdiği dinleti serisine Fikret Ercan ve Samsun Demir ile devam etti.
Sahnede Ece Seçkin ve Enbe Orkestrası&Behzat Gerçeker’in seslendirdiği şarkılara keyifli sohbetleri ile katılan Samsun Demir ve Fikret Ercan izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşattı.
İzleyicilerinde duayenlere sorular yönelttiği interaktif sohbet ‘de; başarınızın sırrı nedir sorusu üzerine müzik sektörünün duayeni Samsun Demir; ‘’ Ben albüm nasıl yapılır işi mutfağında öğrenerek geldim işin tüm aşamalarını ve sıkıntılarını bilirim ‘’dedi. Ece Seçkin ise; ‘’ Genç yetenek olarak dikkat çekmemin sebebini çok çalışıyorum, emek harcıyorum, Ozan Doğulu gibi güçlü isimler ile çalışıyorum’’ diyerek soruyu cevapladı.
Seyircilerden gelen neden kalıcı sanatçı çıkmıyor sorusu üzerine duayen gazeteci Fikret Ercan; ‘ Yeni isimlerin çok çalışması, emek harcaması gerekiyor, ekip de çok önemli. Sürekli kendilerini geliştirmeleri gerekiyor, Ece Seçkin’i tebrik ediyorum. Geleceğin yıldızı yanımda oturuyor.’ dedi.
Enbe Orkestrası& Behzat Gerçeker’in sahnesine konuk sanatçı olan Ece Seçkin geçmişten günümüze unutulmayan şarkıların yanı sıra kendi hit olan ‘ Aman Aman, Follow Me’ şarkılarını seslendirdi.
Seyircilerin büyük ilgi gösterdiği Enbe Orkestrası&Behzat Gerçeker dinleti serisine; 28 Eylül‘de Yonca Lodi, 29 Eylül‘de ise Simge Sağın ile devam edecek.
AKS, gerçekleştirdiği tiyatro, müzikal ve akustik konserleri ile kültür sanat severlerine ilkleri yaşatmaya devam ediyor. Akasya sohbetleri değerli konuklarını sürprizleri ile ağırlamaya devam edecek.