Zafer Kupası, sahibini buldu  

30 Ağustos Zafer Kupası futbol turnuvası hafta sonu gerçekleşen final maçları ile son buldu. İkitellispor minikleri şampiyon olan takım oldu.

Haber: Yılmaz Aktepe

2008-2009 yaş gruplarındaki takımların katıldığı turnuvada her iki yaş grubunda final maçında rakiplerini mağlup eden İkitelli spor minikleri şampiyon olan takım oldu.

Küçükçekmece İkitelli spor kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen İkitelli spor 30 Ağustos Zafer Kupası futbol turnuvası 2008-2009 yaş gruplarındaki sporcular büyük heyecan yaşadı.

Final maçları oynandı

2008-2009 yaş gruplarındaki 32 takımın katıldığı turnuva 2 grupta toplam 640 minik sporcu Zafer Kupası futbol turnuvasında boy gösterdi. Zafer turnuvasında 2008 ‘de Haznedarspor’u 5-0 ve 2009 doğumlularda İse Beylikdüzü Genç Yıldızspor’u 2-0 yenen İkitelli spor iki yaş grubunda da şampiyon oldu.

Sıcak havaya rağmen oynanan yarı final ve final maçların ardından ise kapanış seremonisi yapıldı. Zafer Kupası Koordinatörü Ali Ayyıldız konuşmada küçük sporcular hitap ederek, “30 Ağustos Zafer Bayramı’nda başlattığımız turnuvamızı bugün oynan final karşılaşmaları ile son buldu. Bu açıdan çok anlamlı bir turnuvaydı. Hepinizi tebrik ediyor ve farklı turnuvalarda tekrar bir arada olmayı ümit ediyorum” dedi.

30 Ağustos Zafer Kupası futbol turnuvasında dereceye giren takımlara kupaları düzenlenen törenle verildi.