UA-80077055-1
DOLAR 8,8201
EURO 10,3189
ALTIN 496,50
BIST 1.392
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
23°C
Sağanak Yağışlı
Çar 21°C
Per 22°C
Cum 21°C
Cts 22°C

Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası 2. Günü Tamamlandı

Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası 2. Günü Tamamlandı
14.08.2021
11.315
A+
A-

Federasyonumuzun faaliyet programında yer alan Yıldızlar Türkiye Şampiyonası müsabakalarının ikinci gün müsabakalarında kadınlar 44, 48 ve 52 ile erkekler 50,55 ve 60 kiloda madalya sahiplerini buldu.

Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası’nın ikinci gününde kadınlar 44, 48 ve 52 ile erkekler 50, 55 ve 60 kiloda madalyalar sahiplerini buldu. İkinci gün karşılaşmalarının sonunda sıkletlerinde ilk 7’ye girenler şöyle belirlendi:

Kadınlar:

44 Kilo

1. Şevval Erdoğmuş (Kocaeli)

2. Hanifenur Yumuk (Antalya)

3. Döndü Nida Demir (Konya)

3. Sudenaz Buyruk (Adana)

5. Naz Korkmaz (Manisa)

5. Ecrin Kısa (Bilecik)

7. Gülşan Özenç (Antalya)

7. Hediye Nur Dinç (Konya)

48 Kilo

1. Dilara Öz (Antalya)

2. Rümeysa Hatice Kılıçkaya (Sivas)

3. Eda Kahveci (Düzce)

3. Merihsu Eyüboğlu (Rize)

5. Yağmurnisa Demir (İstanbul)

5. Zeynep Akkuş (Iğdır)

7. Ayşenur Çetin (Karaman)

7. Elisa Kazanç (Yalova)

52 Kilo

1. Ayşegül Ertuğrul (Kahramanmaraş)

2. Belinay Koçbıyıkoğlu (Antalya)

3. Nebahat Ete (Siirt)

3. Esma Nur Ak (Giresun)

5. Zeynep Dağ (Iğdır)

5. Eslem Aksu (Rize)

7. Dilara Nur Akdemir (Ankara)

7. Nisa Elif Çapaş (Aksaray)

Erkekler

50 Kilo

1. Can Emirhan Esenboğa (Iğdır)

2. Batın Emre Özdemir (Manisa)

3. Denizhan Şenel (Ordu)

3. Emir Öztekin (Batman)

5. Alp Eren Çelik (Burdur)

5. Emin Levent Yelkenci (Manisa)

7. Efe Koyuncu (Kocaeli)

7. Ahmet Can Korkusuz (Bursa)

55 Kilo

1. Mustafa Berat Şimşek (Sakarya)

2. Numan Onay (Ankara)

3. Ahmet Emir Solak (Konya)

3. Ömer Lütfü Özkalay (Kocaeli)

5. Settar Karaca (Tokat)

5. Muhammed Furkan Öztekin (Batman)

7. Muhammet Erkan Denli (Sivas)

7. Sabri Yıldız (Şanlı Urfa)

60 Kilo

1. Ömer Faruk Turgutlu (Konya)

2. Emre Öztekin (Batman)

3. Cemal Kuzu (Kırşehir)

3. Abdul Kadir Üstün (Konya)

5. Oğuz Demirtaş (Kocaeli)

5. Tufan Cimbil (Elazığ)

7. Enes Batın (Iğdır)

7. Arda Aydın (Manisa)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.