KÜFADER ’de Seminerler Sürüyor

Küçükçekmece Futbol Antrenörleri yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 1 ay içinde 5’inci seminerini gerçekleştirdi.

Haber: Yılmaz Aktepe

Küçükçekmece Futbol Antrenörleri yardımlaşma ve Dayanışma Derneği eğitim komisyonu tarafından organize edilen eğitim seminerleri düzenlemeye devam ediyor. Coronavirus salgını nedeni ile KÜFADER Dernek üyelerine yönelik 15 Temmuz, 16 Ağustos tarihleri arası coronavirus tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uyarak üye antrenörlerin yenileme,geliştirme ve bilgilerini güncelleyerek daha kaliteli hizmet vermek adına sadece dernek üyesi olan 50 futbol antrenörü eğitim seminerine katıldı.
Küçükçekmece Belediyesi Kemalpaşa Semt Konağı seminer salonuda Antrenörler; seminer kapsamında Medipol Başakşehir Sk Akademi Direktörü Nedim Yiğit, Acil yardım Eğitim-Afet ve Acil Tıp Derneği Başkanı Prof. Dr. Doğaç Niyazi Özüçelik, Esenlik ve Çocuk Koruma programı-Türkiye Futbol Federasyonu Çocuk koruma Eğitmeni Gülhan Gündüz, Futbolda Sakatlık ve Sahalara Dönüş-Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Op. Dr Hilmi Karadeniz ve Futbolda Takımdan ekibe Hocadan Lidere bir yolculuk-Baltaş Grubu Eğitim Programcısı ve proje yöneticisi Sinan Yasun ana başlıklarında eğitim seminerini verdi.
Küçükçekmece Futbol Antrenörleri yardımlaşma ve Dayanışma Derneği eğitim komisyonundan yapılan açıklamada, antrenörlerimizden gelen istek ve ihtiyaçlara göre aylık rutin seminerler düzenliyoruz.Antrenörlerimizin burada edindikleri bilgileri özellikle altyapı kategorisinde oyuncu yetiştirme ile ilgili yaklaşımı sergileyecek antrenörler mutlaka bu anlattıklarımızı antrenmanlarında kullanacaklardır.Biz futbol antrenörleri kendi üzerimize düşen görev ve sorumluluk bilinciyle kendimizi sürekli yenileme ve geliştirme gayreti içerisindeyiz ifadeleri kullanıldı.