İstanbul Sinopspor geleceğe umutla bakıyor  

İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grupta yer alan İstanbul Sinopspor Küçükçekmece Belediyesi Kemal Aktaş Stadında konuk ettiği Başakşehirspor’u hazırlık maçında 3-0 mağlup etti.

Haber: Yılmaz Aktepe

Sarı-lacivertli takım üstün oynadığı Başakşehirspor karşında Ümit penaltı ve Doğukan (2) attığı gollerle karşılaşmayı 3-0 kazandı. Küçükçekmece temsilcisi Avcılar Belediyesi, Büyükçekmece, Kartaltepespor’dan sonra Başakşehirspor maçında kazanarak büyük moral topladı. Karşılaşmayı İstanbul Sinopspor Genel kaptanı Mehmet Sunay, Teknik Direktör Oğuz Karakaya ile birlikte izleyerek sık sık not tutmaları gözlerden kaçmadı.

İKİ TAKVİYE DAHA YAPILDI

İstanbul Sinopspor ’da transfer hareketliliği sürüyor Güçlü bir kadro kurmak için çalışan Sarı-lacivertliler 2 takviye yaptı.

2019-2020 Futbol sezonunda Bölgesel lige çıkmayı hedefleyen İstanbul Sinopspor Sahilspor’dan kanat oyuncusu Muhammed Ali Fındık ve Kapaklıspor’dan kaleci Sezai Yüksel ile anlaşma sağladı. Transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Genel kaptanı Mehmet Sunay, İstanbul Sinopspor’u en iyi şekilde temsil edecek bir kadro kuracağız dedi.