İstanbul Sinopspor çalışmalarını sürdürüyor  

İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grupta şampiyonluk yarışı verecek olan Küçükçekmece temsilcisi İstanbul Sinopspor yeni sezonu öncesi hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

Haber: Yılmaz Aktepe

2019 – 2020 Sezonuda 3. Grupta  Batı Trakyaspor, Çapaspor, Kuştepespor, Gaziosmanpaşaspor, İstanbul Güngörenspor, Yücespor, Cevizli Anadoluspor, İstanbul Sinopspor, Selimiyespor, İstanbul Ağrıspor, Çavuşbaşıspor, Büyükçekmece Belediyesi  gibi güçlü takımların yer aldığı grupta mücadele verecek olan İstanbul Sinopspor kulüp sekreteri Barbaros Baltacı açıklamalarda bulundu.  2019 – 2020 Sezonu öncesi yaklaşık bir aydır hazırlıklarımızı ara vermeden devam ediyoruz. Hazırlık döneminiz birinci etap çalışması olan İstanbul çalışmamızda iki hazırlık maçlarında takımız oynadığı futbol ve aldığımız sonuçlarla göz doldurdu. 

Büyükçekmece Belediyespor’u 5-0 gibi net bir skorla yenerken yeni transferlerin takıma uyumu dikkatlerden kaçmadı. İkinci hazırlık maçında ise Bayrampaşa Kartaltepespor ile karşı karşıya gelen takımımız bu maçında 5-0 gibi farklı bir skorla kazanarak bu ligde ne kadar iddialı olduğunu göstermiş oldu.

Çalışmalarından oldukça memnun olan İstanbul Sinop Spor Teknik Direktörümüz Oğuz Karakaya iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ifade ederek önümüzdeki günlerde başlayacak ikinci etap çalışmamızı 10 günlük Sinop kampı ile sezon hazırlıklarını tamamlayacaklarını kaydetti.