Güvenç Kurtar, Hopaspor’u ziyaret etti

Türk sporunun efsane isimlerinden Güvenç Kurtar ve eski Hopa spor yöneticilerinden Birol Galatalı Artvin Hopaspor’u ziyaret ettiler.

 Haber: Hayati Akbaş

Türkiye’nin sevilen teknik adamlarından , eski futbolculardan ve televizyon spor yorumcusu Güvenç Kurtar ve Kallngrad da ticaret yapan Türkiye’yi temsil eden ve Hopa sporun eski Yöneticilerinden Birol Galatalı ayağının Tozuyla Hopa’ya geldiler.

Hopa’yı ziyaret eden önce sabah kahvaltısını  pide yiyerek yapan Güvenç Kurtar ve Birol Galatalı daha sonra Hopa Mekân Cafede Hopa manzarasına karşı kahve içtiler.

Artvin Hopa spor Kulübünü ziyaret eden ve Kulüp Başkanı Murat Özçep ve Kulüp Müdürü Mehmet Orman ve Kulüp Yöneticileri ile Fikir alışverişinde bulundular. Hopa sporun bulunduğu konuma değinen ve Hopa sporun Şampiyonluğu hakkettiğini söyleyen Güvenç Kurtar burada yaptığı sohbetten sonra Gürcistan’a hareket ettiler.

Pazar günü Hopa’da oynanacak olan Hopa spor – Sultanbeyli maçını izlemek isteyen ancak maçın yoğun kar nedeniyle iptalinden dolayı Gürcistan’da mahsur kalan Güvenç Kurtar ve Birol Galatalı zor şartlar altında Hopa’ya gelerek kara yoluyla Trabzon hava alanına geçtiler ve bir süre sonra da İstanbul’a hareket ettiler.