Galatasaray Spor Kulübü’ne Teşekkür!  

Geçtiğimiz sezon Galatasaray Spor Kulübü Futbol Takımının ana sponsorluğunu üstlenen Terra Pizzaile sarı kırmızılı ekibin anlaşması sona erdi.

Terra Pizza CEO’su Emre Kurtoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz sezon başında Galatasaray Spor Kulübü Futbol Takımı ile yaptığımız ana sponsorluk anlaşmasının sonuna geldik. Türk futbolunun destekçisi olarak Türkiye spor ekonomisi açısından büyük önem taşıyan bu anlaşmayı yapmanın gururu içerisindeyiz. 2019-2020 sezonun ardından Galatasaray Spor Kulübü ile olan sponsorluk anlaşmamızda bulunan 2020-2021 opsiyon hakkımızı kullanmayacağımızı sözleşmemize uygun olarak Galatasaray Spor Kulübü ile paylaştık.

Köklü tarihi, dünyada eşine az rastlanır taraftarı ve başarılarıyla Türk sporunun önemli değerlerinden biri olan Galatasaray Spor Kulübü ve firmamız arasında yapılan iş birliği, iki markaya da çok şey kattı. Hem Türk futboluna hem de Galatasaray’a olan desteğimizi her zaman sürdüreceğiz.” dedi.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Dorukhan Acar yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz sezon forma göğüs sponsorluğumuzu üstlenen Terra Pizza ailesine teşekkür ediyoruz. Türk futbolunun geçtiği zorlu ekonomik süreç içerisinde, büyük Galatasaray ailesiyle birlikte yürüyen Terra Pizza’yla bu süreçte aramızda gelişen güçlü bağ ile gelecekte de çeşitli projelerde bir araya geleceğimize inanıyoruz” ifadelerini kullandı.