UA-80077055-1
DOLAR 9,6155
EURO 11,1969
ALTIN 554,22
BIST 1.480
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 19°C
Az Bulutlu
İstanbul
19°C
Az Bulutlu
Cts 20°C
Paz 16°C
Pts 15°C
Sal 16°C

Büyükler 2.Lig grekoromen güreş müsabakaları Ankara’da yapıldı

Büyükler 2.Lig grekoromen güreş müsabakaları Ankara’da yapıldı
29.09.2019
11.407
A+
A-

Güreş Federasyonun faaliyet programında yer alan Türkiye Grekoromen 2.lig güreş müsabakaları Ankara Yaşar Doğu Spor Salonunda yapıldı.

Alınan sonuçlar şöyle:

55 Kg:

  1. Hasan BİRCAN – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü
  2. Muhammed TÜRKMEN – Adıyaman Belediye Spor Kulübü
  3. Mehmet Ali PEKİNCE – Batman Petrol Spor Kulübü
  4. Ahmet TATLIER – Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü

60 kg:

  1. Samet SOBACI – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü
  2. Murat BOZCA – Adıyaman Belediye Spor Kulübü
  3. Burhan ÖZEL – Beşiktaş Spor Kulübü
  4. Şehmuz KAPLAN – Batman Petrol Spor Kulübü

63 Kg:

  1. Fatih SARIKAYA – Beşiktaş Spor Kulübü
  2. Nadir EVCEN – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

3.Mehmet ÇİFTÇİ – Batman Petrol Spor Kulübü

  1. Bünyamin ARSLAN – Adıyaman Belediye Spor Kulübü

67 kg:

  1. Mevlüthan AK – Beşiktaş Spor Kulübü
  2. Kazım GÜLLÜ – Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü
  3. Emrah GEBESOY – SMS GÜL
  4. Yusuf ÇİFTÇİ – Batman Petrol Spor Kulübü

72 kg:

  1. Emircan MERİÇ – Gaziler Engelli Spor kulübü
  2. Ali SARIKAYA – Beşiktaş Spor Kulübü
  3. Ferhat ARI – Batman Petrol Spor Kulübü
  4. Mustafa ÇEVİK – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

77 kg:

  1. Selçuk SAYNİ – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü
  2. Furkan TAŞ – Beşiktaş Spor Kulübü
  3. Abdullah ÖZBAY – Erzincan Dere Spor Kulübü
  4. Muhammet TAŞER – Gaziler Engelli Spor kulübü

82 kg:

  1. Mücahit DAĞCI – Beşiktaş Spor Kulübü

2.İbrahim Şamil ÖZAK – Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü

3.Yasin DUMAN – SMS GÜL

  1. Ferhat DALMIŞ – Batman Petrol Spor Kulübü

87 kg:

  1. Metin ÖZTÜRK – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü
  2. Malik ALVER – Batman Petrol Spor Kulübü
  3. Taha Efe ERYILMAZ – Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü
  4. Erkan TAŞ – Beşiktaş Spor Kulübü

97 kg:

  1. Mehmet Can KOŞAR – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü
  2. Murat SEZMİŞ – Beşiktaş Spor Kulübü
  3. Kenan AYGÜN – Gaziler Engelli Spor kulübü
  4. Osman ARSLAN – Batman Petrol Spor Kulübü

130 kg:

  1. Ufuk YILMAZ – Beşiktaş Spor Kulübü
  2. Görkem BAŞ – Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü
  3. Murat ERDOĞAN – Adıyaman Belediye Spor Kulübü
  4. Adil Murat ALDAM – Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü

TAKIM SIRALAMASI:

  1. Beşiktaş Spor Kulübü – 200 Puan

2.Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü – 198 Puan

  1. Batman Petrol Spor Kulübü – 139 Puan
  2. Adıyaman Belediye Spor Kulübü – 115 Puan

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.