DOLAR 16,7832
EURO 17,4971
ALTIN 976,05
BIST 2.443,77
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28°C
Açık
İstanbul
28°C
Açık
Pts 29°C
Sal 29°C
Çar 29°C
Per 28°C

Artvin’de amatör spor haftası kutlandı  

Artvin’de amatör spor haftası kutlandı   
13.10.2019
11.420
A+
A-

Artvin Amatör Spor Haftası Kutlamaları kapsamında Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün organize ettiği ” Sporun Enleri ” ödül töreni yapıldı.

Haber: Hayati Akbaş

Yıl boyunca düzenlenen ulusal ve uluslararası müsabakalarda Artvin’i temsil eden başarılı sporculara “Sporun Enleri” Plaketleri takdim edildi.

Program Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, “Harekâtında şehit düşen asker ve vatandaşlarımız ile tüm şehitlerimizin manevi huzurunda saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

Sporun Enleri Ödül Töreninde, Türkiye Çocuklar Muay Thai Şampiyonasında Türkiye birincisi Dilara Coşkun’a, Türkiye ikincisi Muhammet Fatih Yazıcı’ ya, Halk Oyunları Büyükler Türkiye Şampiyonasında Geleneksel Düzenlemeli Dalda Türkiye birincisi olan Tütüncüler Kültür Sanat ve Spor Kulübü’ne, 2019 Bosna Hersek’ te düzenlenen Balkan Çocuklar Karate Şampiyonasında Türkiye ikincisi olan İlayda Ecemsu Şeker’ e, 2019 Amatör Spor Haftası Özel Sporcular Masa Tenisi Turnuvasında birinci olan Artvin Çoruh Özel Eğitim Meslek Okulu sporcularına, Rize’ de düzenlenen Akarsu Kano Türkiye Şampiyonasında birinci Mustafa Arda Acar’a, Akarsu Kano Büyükler Türkiye Şampiyonasında Türkiye birincisi Gamze Polat’a, Akarsu Kano Büyükler Türkiye Şampiyonasında Türkiye birincisi Emir Ertek’e, 17-18 Yaş Güreş Gençler Türkiye Şampiyonası Greko-Romen 60 kg üçüncüsü Kürşat Demir’e, Serbest 97 kg Türkiye üçüncüsü Rıdvan Bostan’a plaketlerini Vali Yardımcısı İdris Akça, Spor Şube Müdürü Latif Yılmaztürk ve Artvin Gençlik Merkezi Müdürü Hayati Güneri takdim ettiler.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.