İstanbul 34°C
Açık
İstanbul
34°C
Açık
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Okul Sporları kapsamında düzenlenen futbol müsabakalarında kazanan takımların madalya ve kupalarının verildiği programa katıldı.
Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Okul Sporları kapsamında düzenlenen futbol müsabakalarında kazanan takımların madalya ve kupalarının verildiği programa katıldı.
Müsabakalarda birinci olan Murgul Ortaokulu ve ikinci olan Gazi Ortaokulu öğrencilerinin madalya ve kupaları Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Artvin Gençlik ve Spor İl Şube Müdürü Latif Yılmaztürk tarafından verildi.
Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Odabaş, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Özcan Köse ve Ahmet Bürlükkara da katılım sağladılar.