Buradasınız: Home » KANO VE RAFTİNG » Yusufeli’li kanocularının başarısı  

Yusufeli’li kanocularının başarısı  

Yusufeli’li kanocularının başarısı   

Türkiye Kano Federasyonun 2018 faaliyet programında yer alan Akarsu Slalom Türkiye Kupası Yarışları yapıldı.

 Haber: Hayati Akbaş

Türkiye Kano Federasyonun 2018 faaliyet programında yer alan 16-17 Temmuz  2018 tarihlerinde Rize/Ardeşen’de yapılan a Akarsu Slalom Türkiye Kupası Yarışları’nda Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları İlhan Demirdaş, Melih Can Akduman, Emir Toprak, Mustafa Arda Acar, Furkan Polat, Şevket Kaya, Mehmet Ali Köse, Enes Tokgöz, Mustafa Aksu, Okan Çelik, Samet Hodlioğlu, Osman Sezer, Muhammet Efe Eğilmez ve Gamze Polat katıldı.

Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Genç Erkekler K1 Kategorisinde; 1 altın, 1 gümüş, 1 bronz, Büyük Bayanlar K1 Kategorisinde; 1 altın, Genç Erkekler C1 Kategorisinde; 1 bronz, Yıldız Erkekler K1 Kategorisinde;  1 gümüş, Yıldız Erkekler C1 Kategorisinde; 1 bronz olmak üzere toplamda yedi madalya ve 3 kupayla Akarsu Slalom 2018 Türkiye Kupası Yarışları’nda en fazla madalya ve kupa olan kulüp oldu.

Büyük Erkekler K1 Kategorisinde; Yusufeli Turizm. Doğa ve Su Sporları Kulübü’nden Yusuf Emir Ertek birinci, Rize Adrenalin Doğa Sporlar Gençlik Spor Kulübü’nden Tarık Tuğcu ikinci, Artvin Gençlik Merkezi Kültür Sanat Ve Spor Kulübü’nden Hasan Berk Toprak üçüncü oldu.

Genç Erkekler K1 Kategorisinde; Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nden Mustafa Arda Acar birinci, Okan Çelik ikinci, Mustafa Aksu üçüncü oldu.

Büyük Erkekler C1 Kategorisinde:, Rize Adrenalin Doğa Sporlar Gençlik Spor Kulübü’nden Murat Çiftçi Birinci , Rize Adrenalin Doğa Sporlar Gençlik Spor Kulübü’nden Sergen Ümit Demirci ikinci, Yusufeli Turizm. Doğa ve Su Sporları Kulübü’nden Atakan Alkan üçüncü oldu.

Büyük Bayanlar C1 Kategorisinde; Rize Adrenalin Doğa Sporlar Gençlik Spor Kulübü  Kader Korkmaz birinci oldu.

Büyük Bayanlar K1 Kategorisinde; Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nden  Gamze Polat birinci oldu.

Genç Erkekler C1 Kategorisinde;  Artvin Gençlik Merkezi Kültür Sanat ve Spor Kulübü’nden Dursuncan Karaduman birinci, ÇAYKUR Spor Kulübü nün Reşat Ceyhun Hapeloğlu ikinci, Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nden Melihcan Akduman üçüncü oldu.

Yıldız Erkekler K1 Kategorisinde;  Hacettepe Spor Kulübü’nden  Bahadır Karaduman birinci, Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nden  Furkan Polat ikinci, Rize Adrenalin Doğa Sporlar Gençlik Spor Kulübü’den Kamil Kaçar üçüncü oldu.

Yıldız Erkekler C1 Kategorisinde; Rize Adrenalin Doğa Sporlar Gençlik Spor Kulübü’den Muhammet Usta birinci,  Kerem Ali Erkan ikinci, Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nden Furkan Polat üçüncü oldular.

Akarsu Slalom Türkiye Kupası Yarışlarından sporcuları yalnız bırakmayan Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, sporcuları tebrik ederek başarılar diledi.

Kafile başkanı olarak Yusufeli Belediyesi spor sorumlusu Mehmet Tüylü’nün katıldığı şampiyonada antrenör olarak Emre Yılmaz ve Büşra Dağcı bulundu.

 

Please follow and like us:

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://spormeydani.org/yusufelili-kanocularinin-basarisi">
Scroll to top
L köşe koltuk takımı