Buradasınız: Home » Judo » Ümitler Avrupa Şampiyonası için geri sayıyor

Ümitler Avrupa Şampiyonası için geri sayıyor

Ümitler Avrupa Şampiyonası için geri sayıyor

Bosna Hersek’in Saraybosna kentinde 28 Haziran 1 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak Ümitler Avrupa Şampiyonası’nda 10’ar kadın ve erkek judoka ile madalya mücadelesi vereceğiz.

Ümitler Avrupa Şampiyonası için Milli takımımız geri sayım yaparken, Federasyon Başkanımız Sezer Huysuz, kampta ziyaret ettiği judokalarımızla toplantı yapıp, başarı temennisinde bulundu.

Bosna Hersek’in Saraybosna kentinde 28 Haziran 1 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak Ümitler Avrupa Şampiyonası’nda tatamideki başarılı performanslarıyla, Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ederek iyi dereceler alacaklarına inandığını söyleyen Başkanımız Huysuz, “Bugüne kadar yaptığınız çalışma ve antrenmanların karşılığını almak için rakiplerinizle kıyasıya mücadele edeceğinize ve madalyalar kazanacağınıza inanıyoruz. Bunun için sizlere her türlü çalışma ortamını sağladık. Artık bunun karşılığını hem bireysel hem de ülkeniz adına taçlandırma zamanınız geldi. Sizler emeğinizin karşılığını alarak bizleri mutlu edeceğinize bir kez daha inanıyor ve başarılar diliyorum” dedi.

42 ülkeden 203’ü kadın olmak üzere toplam 256 judocunun mücadele edeceği Avrupa Şampiyonası’nda, Ay-yıldızlı judogi ile 10’ar kadın ve erkek judoka tatamiye çıkacak.

Ümit Milli Takımızız şu isimlerden oluştu:

Kadınlar: Müberra Güneş (40), Merve Azak (44), Buketnur Karabulut (48), Eda Karademir (52), Hasret Bozkurt, Dilay Tekin (57), Habiebe Afyonlu, Aytek Yeksan (63), Hilal Öztürk, Mine Kalender (+70).

Erkekler: Emirhan Karahan, Muhammed Demirel (50), Ejder Toktay, Berat Bahadır (55), Salih Yıldız, Enes Uysal (60), Umalt Demirel (66), Ahmet Çuhadar 81), Fatih Acet (90), Ö.Kemal Aydın (+90).

 

 

 

 

Please follow and like us:

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://spormeydani.org/umitler-avrupa-sampiyonasi-icin-geri-sayiyor">
Scroll to top
L köşe koltuk takımı