Buradasınız: Home » Voleybol » TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi finalleri başladı   

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi finalleri başladı   

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi finalleri başladı    

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Sinop Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Final Etabı, dün Sinop Kumkapı Halk Plajı’nda erkekler ve bayanlar kategorilerinde oynanan ilk karşılaşmalar ile başladı.

 Bayanlar ve erkekler kategorilerinde alınan günün sonuçları şu şekilde: 

Bayanlar
Numune Spor (Gizem Çağlayan – Anastasia Shaydulina) – Samsun 15 Temmuz (Zeynep Bora – Selin Aşıkoğlu): 2-0 (21-14, 21-9)
15 Temmuz GSK (Hanife Can – Rabia Nur Kolaca) – Antalya Gençlik (Rojda Bektaş – Bensu Başak Engin): 0-2 (10-21, 8-21)
Şimşek GSK (Müge Ocakçı – Ceren Atila) – Erciyes Voleybol (Ceyda Ceren Küçük – Rumeysa Özge Demirtaş): 2-0 (21-8, 21-6)
İbradı Bld. (Belinay Sarı – Başak Döner) – İstanbul Voleybol (Betül Dinç – Damla Tilki): 0-2 (19-21, 15-21)
Beşiktaş (Cansu Ceylan – Sera Erişek) – Keçiören Bld. (Ganime Burcu Atasoy – Ebru Karayılan): 0-2 (8-21, 14-21)
Sinop Orman Spor (Gülnaz Özer – Aslıhan Kayacık) – Teşvikiye (Aysu Ceylan – Melisa Yıldırım): 2-0 (21-14, 21-14)
GMB Çamlık Spor (Buğra Eryıldız – Selin Yurtsever) – Antalya Gençlik (Rojda Bektaş – Bensu Başak Engin): 2-0 (21-9, 21-8)
İstanbul Voleybol (Betül Dinç – Damla Tilki) – Keçiören Bld. (Ganime Burcu Atasoy – Ebru Karayılan): 0-2 (15-21, 10-21)
Şimşek GSK (Müge Ocakçı – Ceren Atila) – Sinop Orman Spor (Gülnaz Özer – Aslıhan Kayacık): 2-0 (21-17, 21-11)
Numune Spor (Gizem Çağlayan – Anastasia Shaydulina) – Çamlık Spor (Merve Çelebi – Esra Betül Çetin): 0-2 (16-21, 9-21)
Beşiktaş (Cansu Ceylan – Sera Erişek) – İbradı Bld. (Belinay Sarı – Başak Döner): 2-1 (12-21, 21-10, 15-9)

Erkekler
Samsun 15 Temmuz GSK (Oğuz Akgün – Oğuzhan Selim Yardım) – Boğaziçi SK (Atalay Erdinç Yıldız – Gökhan Keskin): 0-2 (15-21, 14-21)
Beşiktaş (Kutay Hırçın – Ömer Uygur) – AP (Nuri Şahin – Caner Çiçekoglu): 0-2 (18-21, 18-21)
Arhavi Bld. (Deniz Dağıstanlı – Alper Özdemir) – Şahin Spor (Ali Fırat – Erdoğan Berke Erci): 1-2 (23-21, 18-21, 13-15)
Vakıflar Spor (Fuat Başoğlu – Rufaro Douglas Choto) – Maliye İhtisas (Yasin Baysal – Mecit Eryılmaz): 2-1 (19-21, 21-18, 15-8)
Şimşek Gençlik Spor (Ali Berke Sağır – Ali Cebeci) – Boğaziçi SK (Atalay Erdinç Yıldız – Gökhan Keskin): 2-0 (21-19, 21-7)
AP (Nuri Şahin – Caner Çiçekoglu) – Park Antalya (Mehmet Çıvgın – İsmail Ayırıcı): 2-0 (21-12, 21-18)
Şahin Spor (Ali Fırat – Erdoğan Berke Erci) – Kirazlı Vakıf (Hakan Göğtepe – İbrahim Çadır): 0-2 (12-21, 9-21)
İstanbul Voleybol (Burak Balıbey – Behzad H.K.) – Vakıflar Spor (Fuat Başoğlu – Rufaro Douglas Choto): 1-2 (13-21, 21-12, 13-15)

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Final Etabı, 22 Temmuz 2018, Pazar günü oynanacak final karşılaşmaları ile tamamlanacak. Erkekler finali saat 18.00, bayanlar finali ve ödül töreni saat 19.00’dan itibaren S Sport‘tan naklen yayınlanacak.

 

 

Bizi Takip Edin

0

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com