Buradasınız: Home » Diğer » Türkiye’nin spor ayakkabısı Kinetix’ten ‘Adımın Ses Getirsin’ Kampanyası  

Türkiye’nin spor ayakkabısı Kinetix’ten ‘Adımın Ses Getirsin’ Kampanyası  

Türkiye’nin spor ayakkabısı Kinetix’ten ‘Adımın Ses Getirsin’ Kampanyası   

Türkiye’nin en beğenilen ve en çok satan spor ayakkabı markası Kinetix, yeni başlattığı “Adımın Ses Getirsin” kampanyası ile yine gençliğe sesleniyor. Gençliği istemeye, inanmaya, denemeye, ses çıkarmaya, heyecan yaratmaya davet ediyor.

Gençlerin enerjisinden ve dinamikliğinden ilham alarak tasarladığı ayakkabı ve tekstil ürünlerini, sezonun modası ve kendi zamansız tasarımlarıyla birleştiren Kinetix “Adımın Ses Getirsin” isimli reklam kampanyasını başlattı. Kampanyanın müziğini yapan Rap sanatçısı Gazapizm’in “Adımın Ses Getirsin” şarkısı için çekilen klibin sponsorluğunu üstlenen Kinetix, yeni ürün grubuna da “Gazapizm Kapsül Koleksiyon” adını verdi.

Türkiye’nin en beğenilen, en çok satan spor ayakkabı markası olan ve “gençliğin markası” kimliğini spor ayakkabıda sunduğu çeşitlilik, rahatlık ve yenilikçi tasarımda yansıtan Kinetix’in yeni Kapsül Kolesiyonu da markanın bütün bu ayırt edici özelliklerini taşıyor.

Kinetix’in “Adımın Ses Getirsin” kampanyası kapsamında, Gazapizm Kapsül Koleksiyonu’ndan elde edilecek gelirin bir bölümü Umut Çocukları Derneği’ne bağışlanacak. Umut Çocukları Derneği, “Sokakta Kimse Kalmasın” mottosuyla, ekonomik zorluklar nedeniyle eğitimine ara vermiş çocuklara ve ailelerine destek oluyor, koşullarını iyileştirmek için çalışıyor, okul çağını geçmiş çocukları da meslek atölyelerine yönlendirerek, sokak ve madde ile tanışmaması için çaba harcıyor.

Yeni koleksiyon gençliğin enerji dolu ruhunu yansıtıyor

Yerli üretime ve ihracata odaklanan Türkiye’nin açık ara lider ayakkabı perakendecisi FLO Mağazacılık’ın markası Kinetix’in yeni kapsül koleksiyonu, spor ayakkabının yanı sıra şapka, tshirt ve sweatshirt gibi ürünlerden oluşuyor.

Gençliğin tercih ettiği tasarım detayları ve renk alternatifleriyle hazırlanan ürünler siyah ve dore renk uyumunu öne çıkarıyor. Ayakkabı, tshirt, sweatshirt ve şapkada, siyah fon üzerinde dore renkte gül motifli logo bulunuyor. Rap müzikte önemli bir yere sahip olan gül, logonun temelini oluştururken, Gazapizm’i temsil eden “G” harfi de tasarımda yerini alıyor.

“Kinetix, yerli yatırımımızın, kendi emeğimizin ürünü”

Lansman toplantısında konuşan FLO Mağazacılık CEO’su Burak Övünç Kinetix’i “Çok sayıda yabancı marka arasında KİNETİX, ülkemizde üretilen, yerli yatırımımızın, kendi teknolojimizin, kendi emeğimizin, bu toprağın ürünü” sözleriyle tanımladı. Kinetix’in, bugün Türkiye için daha da büyük bir önem kazanan bir anlayışın öncülüğünü yaptığını, bu topraklarda üretmeye ve yurtdışından getirmek yerine, yurtdışına satmayı ilke edindiğinin altını çizen Övünç, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kinetix olarak, spor ayakkabı kategorisinde, satış adedi bazında açık ara lideriz. Düşünün ki, yerli üretimimiz KİNETİX tek başına, mağazalarımızda satışını yaptığımız global markaların toplamından daha fazla satıyor. Markanın performans rakamları, globalleşen dünyada, yerli üretime odaklanarak yatırım yapmanın büyümeyi desteklediğini gösteriyor.”

“Kinetix, Türkiye ve yakın coğrafyada 16 ülkede ve Avrupa’da Almanya’da satışta”

Markanın performans verilerini de paylaşan Övünç şu bilgilere yer verdi. “Kinetix’in yılda toplam 15 milyon çift ayakkabı satış hacmi var. Güçlü tasarımı, AR-GE’si ve Türkiye pazarındaki satış performansı ile kendisini kanıtlayan Kinetix markamızı yurtdışına açmaktan geri kalmadık. Bugün Kinetix, FLO’nun Türkiye ve yakın coğrafyadaki toplam 600’e yakın mağazasında satışa sunuluyor. Bununla birlikte Kinetix markamız 2016 yılında satın aldığımız Alman perakende devi RENO’nun 550 mağazasında Avrupalı tüketiciler ile de buluşuyor.

Adımın Ses Getirsin Kampanyası’ndan gençlere çağrı

FLO CEO’su Burak Övünç, “Adımın Ses Getirsin” sloganı ile gençliği, koşullar ne olursa olsun, hiçbir zaman vazgeçmemeye, her zaman denemeye ve başarı için adım atmaya çağırdıklarını belirtti.

Övünç bu konuda şu görüşlere yer verdi: “Gençliğe sesleniyoruz ve diyoruz ki; kendinize güvenin, yapabileceğinize inanın, adım atmada özgür olun! KİNETİX yanınızda, sizi destekliyor. KİNETİX sadece başaranların değil, deneyen herkesin ayakkabısı.

 

Bizi Takip Edin

0

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com