Buradasınız: Home » Diğer » Türkiye’nin Değerleri Değer Zirvesi’nde buluştu  

Türkiye’nin Değerleri Değer Zirvesi’nde buluştu  

Türkiye’nin Değerleri Değer Zirvesi’nde buluştu   

Türkiye’nin globalleşme yolunda üreten, ülke ekonomisine katma değer sağlayan markaları, 10 Ocak tarihinde, Shangri-La Bosphorus,İstanbul’da düzenlenen “Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni”nde bir araya geldi.

Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) tarafından düzenlenen ‘Değer Zirvesi’ ve Türkiye’ye Değer Katanlar Ödül Töreni Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un katılımıyla gerçekleşti. Ödül töreninde konuşan Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, “2002 yılında 720 bin olan işyeri sayımız 1.9 milyona, aktif sigortalı sayımız da 12 milyondan neredeyse 22 milyona yaklaştı. 2020 yılı istihdam hedeflerimizi yükselttik. İşsizlik rakamlarını da düşürmeyi hedefliyoruz. Sosyal yardımlarda ise 2 milyar ile aldığımız çıtayı 55 milyarlara çıkartmış durumdayız” dedi.

Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni’ni organize eden ve proje sahibi Activa Tanıtım Organizasyon Kurucusu Pınar Erez, “Türkiye’ye Değer sloganıyla ikincisini gerçekleştirdiğimiz Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni’yle, ortak değerlerimizi keşfedelim, geleceğe birlikte yürüyelim ve farkındalığı artıralım istiyoruz. Dünya markası olma ve dünyaya değer katma yolunda başarı kaydeden markalarımızı ve değerli isimlerimizi ödüllendirirken, bir yandan da bizi çok duygulandıran başarı hikayelerine ortak olduk. Önümüzdeki yıllarda da, ülkemizi dünyada temsil eden markalarımızla ve değerli isimlerle, Türkiye’nin değerini artırmaya devam edeceğiz.” dedi.

A Milli Futbol Takımı, Değerine değer kattı

A Milli Futbol Takımı, Değerine değer kattı diye açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu ve Amatör İşler Sorumlusu Ali Düşmez, bu ödülü Türk Sporu adına alıyorum dedi. Düşmez, bizler çok iyi bir ekibiz inanın bütün arkadaşlarımız 7/24 çalışıyoruz. İş dünyamız nasıl ataklar yapıyorsa bizde Türk futbolu için başta başkanımız Nihat Özdemir ve yönetimimiz güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz, hepinizi saygıyla selamlıyorum dedi.

Toplam 17 marka ödüllendirildi

“Türkiye için Değer” ilkesiyle düzenlenen “Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni”, tekstilden yapı sektörüne, bilimden sanata, spordan gastronomiye kadar toplam 17 markayı ve Türkiye’nin değerli isimlerini bir araya getirdi.

Törende Doğuş Holding, FLO, Roberto Bravo, İkbal Şekerleme, Yıldız Holding, LC Waikiki, Zorlu Tekstil, Fiba Group, Kahve Dünyası, Türk Telekom, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Şazeli, Bmoji, A Milli Futbol Takımı, İbrahim Çolak, İlyun Bürkev, Arter ödüllerini aldı.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com