Buradasınız: Home » Futbol » Trabzonspor fırtınası Doğu’da esiyor  

Trabzonspor fırtınası Doğu’da esiyor  

Trabzonspor fırtınası Doğu’da esiyor   

Kardeşlik projeleri koordinatörü Ahmet Külekçi Van Trabzonsporlular Derneği yönetimine seçildi.

 Haber: Hayati Akbaş

Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgesinde Trabzonspor sevdasının yayılmasında büyük emeği olan kardeşlik projeleri koordinatörühemşerimiz Ahmet Külekçi Van Trabzonsporlular Derneği yönetimine seçildi.

Trabzonspor Fırtınası Doğu’da Esiyor

Van Trabzonsporlular Derneği 2.Olağan Genel Kurulunda gerçekleşen seçimlerde başkanlığa mevcut başkan Erhan Öner getirilirken yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Muhammed Semih Duman, Murat Rakap, Nurullah Aktaş, Musa Gençcelep, Murat Demiral, Birol Duman, Turgay Özbek, Ahmet Külekçi.

Trabzonspor’un Anadolu’nun her yerinde sevildiğini ve sahiplendiğini dile getiren Külekçi; “Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgesinde ise Trabzonspor sevdası bir başka güzel. İnanılmaz bir tutku ve coşku hakim. Mardin, Diyarbakır ve Van’dan sonra geçen hafta içinde de Muş/Hasköy’de Trabzonspor Taraftar Derneği açıldı. Sırada Siirt, Batman, Ağrı ve Bitlis var. Van Trabzonsporlular Derneğine beni layık görenlere ise teşekkür ediyorum. Trabzon’un ve ülke futbolunun en önemli marka değeri olan Trabzonspor’u bölgede temsil etmenin haklı onuru ve gururunu yaşıyorum” şeklinde konuştu.

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com