Buradasınız: Home » Tenis » Trabzon’da Parpali Cup 2019 Turnuvası  

Trabzon’da Parpali Cup 2019 Turnuvası  

Trabzon’da Parpali Cup 2019 Turnuvası   

Birçok ülkeden sporcunun katılım yapacağı ” Uluslararası Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası 26-30 Ağustos”  tarihleri arasında Trabzon’da yapılacak.

 Haber: Hayati Akbaş

Trabzon önemli bir turnuva daha ev sahipliği yapacak. Lazcada kelebek olarak bilinen “Parpali Cup 2019 Uluslararası Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası 26-30 Ağustos”  tarihleri arasında Trabzon Beşirli tenis kortlarında gerçekleşecek. Turnuvaya 20 ülkeden 50’ye yakın sporcunun katılım yapması bekleniyor. Bu anlamlı ve önemli organizasyonda birinci olacak sporcu 14 bin dolar ödülü almaya hak kazanmış olacak.

Trabzon’da bir ilk gerçekleşecek

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret eden Arhavi Tenis Kulübü Başkanı B. Ali Büyüklüoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Uzuner   ‘Uluslararası Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası’ hakkında bilgi sundular. Vali Ustaoğlu bu önemli organizasyonda görev alanları tebrik ederek başarı dileklerini iletti. Trabzon Gençlik ve Spor Müdürü Birdal Öztürk’te turnuva için gerekli ev sahipliğini en güzel şekilde yerine getireceklerini ifade etti.

Keşke Arhavi Belediyesi üzerine düşeni yapsaydı

Artvin Arhavili olan Ali Büyükoğlu ve Cihan UzunerTrabzon’da Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi’yi de ziyaret etti. Dernek başkanı Külekçi hemşerilerinin bu değerli çalışmalarına sonuna kadar destek vereceklerini belirterek; “Keşke böylesine anlamlı ve büyük organizasyon geçmiş yıllarda olduğu gibi Arhavi’de yapılsaydı. Arhavi Belediyesi’nin duyarsız kalmasına doğrusu bir anlam veremedim. Artvin kendi evlatlarına neden sahip çıkmıyor aklım almıyor” şeklinde tepki gösterdi.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com