Buradasınız: Home » Futbol » Tahtakale Kartalları ilk resmi maçına çıktı

Tahtakale Kartalları ilk resmi maçına çıktı

Tahtakale Kartalları ilk resmi maçına çıktı

2019 Eylül ayında kurulan Avcılar ilçesinin yeni kulübü olan Avcılar Tahtakale Kartalları Spor Kulübü altyapı kategorisinde yarışmacı kulüp olma yolunda ilk adımlarını attı.

Haber: Yılmaz Aktepe

İlk resmi maçına çıkan Tahtakale Kartalları Spor Kulübü Küçükçekmece Bezirganbahçepor Kulübü karşısında ilk golü atması ve  iyi oynamasına rağmen 2-1 yenik ayrılan takım oldu.Ligde üst sıralara oynayıp ilk senesinde iyi bir derece yapmayı hedefleyen kulüp; futbol okul taramaları, minik takımlar ve spor okulunda yaptıkları çalışmalar sonucunda önümüzdeki sezon her kategoride Türkiye Şampiyonasında boy göstermek en önemli hedefleri arasında.

Maç sonunda açıklama yapan Avcılara Tahtakale Kartalları Spor Kulübü Başkanı Yılmaz Canpolat “Yeni kurulan Kulübümüzün ilk maçıydı, her şeyden önce maçı iyi futbol oynamamıza rağmen yenilen takım olduk futbolcularımızın ilk maçta ortaya koydukları mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Teknik anlamda eksiklerimiz olmasına rağmen yüreğimizi ve isteğimizi ortaya koyarak  sahada en iyi şekilde mücadele ettik. Hepimiz bu maçta neler başarabileceğimizi gördük en iyisi değiliz ama çok çalışıyoruz çalışacağız daha yolun çok başındayız ilk hedefimiz kendimizi futbol camiasına kanıtlamak ve spor camiası ve alilerin desteğini arkamıza alarak futbol ’da iyi işler yapabilmek. Desteğini hiç bir zaman bizden esirgemeyen Avcılar Belediyesine, Kulüp Yönetimi ve sporcu velilerimize çok teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com