Buradasınız: Home » Futbol » Sunay, beş maç bizim için final

Sunay, beş maç bizim için final

Sunay, beş maç bizim için final

İstanbul Sinopspor Genel Kaptanı Mehmet Sunay, önlerinde 5 final maçının bulunduğunu söyleyerek, “Son 5 hafta, 5 tane final maçımız var. En azından rakiplerimizle olan puan farkını koruyarak  ligde şampiyon olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 Haber: Yılmaz Aktepe

İstanbul Süper Amatör lig 3.Grupt şampiyonluk mücadelesi veren ve lider konumunda bulunan İstanbul Sinopspor Genel Kaptanı Mehmet Sunay, önlerinde 5 final maçının bulunduğunu söyleyerek, “Son 5 hafta, 5 tane final maçımız var. En azından rakiplerimizle olan puan farkını koruyarak  ligde şampiyon olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Takımın Batı Trakya deplasmanına öncesinde konuşan Genel Kaptan Mehmet Sunay, Batı Trakya spor deplasmanından 3 puanla dönmek istediklerini ifade etti.

Lige şampiyon olmak açısında oldukça önemli bir maça çıkacaklarını kaydeden Mehmet Sunay, “Tabii biliyorsunuz geçtiğimiz  hafta Beykoz Çavuşbaşıspor karşısında oldukça önemli bir 3 puan aldık. İkinci yarıdaki seri galibiyetlerimizi sürdürdük. Bizim için kritik bir haftaydı. Beykoz Çavuşbaşı maçında taraftarımız önünde galip gelmemiz bizi, taraftarı ve camiayı mutlu etti. Ama henüz lig bitmiş değil. Son derece kritik bir yerdeyiz.

Bu haftayı geçtik, tabii yeni bir haftada Batı Trakyaspor deplasmanına gidiyoruz. Bu maç da önemli bir maç, çünkü Batı Trakyaspor kaliteli ve iyi mücadele eden bir takım bizim için şampiyonluk adına çok önemli bir müsabaka. Güzel bir maç olacağını tahmin ediyorum. Hazırlıklarımızı, planlarımızı galibiyet üzerine yaptık. Çünkü son 5 hafta, 5 tane final maçımız var. Takımın son maçta oynadığı futbol İstanbul Sinopspor ’un iyi futbolunu takımızın şampiyonluğun en büyük adayı olduğu göstergesidir diyebiliriz. Kendimize inanıyoruz, oyuncularımıza güveniyoruz. Bu maçtan da inşallah 3 puanla dönmenin hesaplarını yapıyoruz” ifadelerini kullandı.-

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com