Buradasınız: Home » Futbol » Sultanmuratspor iç ve dış transfere başladı  

Sultanmuratspor iç ve dış transfere başladı  

Sultanmuratspor iç ve dış transfere başladı   

Bu yıl 45. yılını kutlamaya hazırlanan  Küçükçekmece Sultanmuratspor 2018-2019 sezonu öncesinde iç ve dış transfer çalışmalarına başladı.

 Haber: Yılmaz Aktepe

İstanbul 2.Amatör Lig’de şampiyonluk için kollarını sıvayan siyah-beyazlı ekip, teknik direktör Ali Asker Kılıç anlaşmasının ardından iç ve dış transfer görüşmelerinde 11 oyuncu ile anlaşmaya vardı

Bu yıl 45. yılını kutlayacak olan Sultanmurtaspor , 2018-2019 sezonu sonra iç transferde 8 dış transferde ise 3 oyuncu ile el sıkıştı. Sultanmurtaspor  geçen sezon kadrosunda bulunan A.Mutalip Karagöz, Semih Şen, Kerem Ergün  Olcay Ipek ,İsacan Ay,Furkan Sökmen,Kenan Yılmaz,İlyas Can Coşkun, Ömer Alkan ile yeniden anlaşırken dış transferde ise Murat Onat,Erkan Öner-Tekirdağ Kozyörükspor,Emircan Vardar-K.Ç.Idmanyurduspor’dan yeni transferler oldu.Başkan yardımcısı İbrahim Şakiroğlu, Genel Kaptan Naser Serbes, Genel Sekreter Cem Yavuz,teknik direktörü Ali Asker Kılıç ve Altyapı sorumlusu Hüsamettin Özköşkoğlu bulunduğu görüşme sonrası toplu resim çektirdiler. Genel Kaptan Naser Serbes yaptığı açıklamada 45 yıldır Türk futboluna hizmet eden ve sayısız yetenekli futbolcu kazandıran Sultanmuratspor geçen sezon şansız bir şekilde küme düşmüştür ve bizleri derinden üzmüştür.  Futbolda küme düşmek, şampiyon olmak veya çıkmak gibi şeyler oluyor tabi bizde camia olarak yeni sezonda güçlü bir kadro oluşturmak için önceden çalışmalarımıza başladık. Misafir olduğumuz 2.Amatör ligde şampiyon olarak yeniden 1.Amatör lige çıkaracağım inanıyor bu doğrultuda çalışıyoruz. Şuanda Süper ve1.Amatör ligler devam ettiği için görüşme yaptığımız ve anlaştığımız 13 oyuncu daha var onların isimlerini açıklamak şimdilik doğru olmayacağını düşündüğümüz için ilerleyen günlerde onları açıklayacağımızı bilmenizi isteriz  şimdiden camımıza hayırlı olmasını diliyorum ifadelerini kullandı.

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com