Buradasınız: Home » Tenis » Seniors Cup 10. kez tenis severlerle buluştu  

Seniors Cup 10. kez tenis severlerle buluştu  

Seniors Cup 10. kez tenis severlerle buluştu   

QNB Finansbank’ın sponsoru olduğu “QNB Finansbank Private Banking İstanbul Seniors Cup” bu yıl 27 Şubat-10 Mart 2019 tarihleri arasında onuncu kez tenis severlerle buluştu.

Bu yıl onuncu kez gerçekleşen turnuva; tek erkekler, çift erkekler, tek kadınlar, çift kadınlar, karışık çiftler, yeni başlayan kadınlar ve yeni başlayan erkekler kategorilerinden oluştu. Turnuva, 10 Mart Pazar günü, ödül töreni ve kokteyl ile sona erdi.

Yeni başlayanlar kadın ve erkek kategorileri dâhil olmak üzere 25-75+ yaş aralığında yarışmacıların yer aldığı ve 30 kategoride birincilerin belirlendiği turnuvada şampiyonlar, ödüllerini Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş ve QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras’ın elinden aldılar.

“Desteğimiz devam edecek”

Turnuvayla ilgili açıklama yapan QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras şunları dile getirdi: “Bu yıl 10. kez gerçekleştirdiğimiz QNB Finansbank Private Banking İstanbul Seniors Cup, ulusal turnuvalar arasında seçkin bir yere geldi. Tenis sporuna verdiğimiz bu desteğin amacına ulaşmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Tenis sporunu daha geniş kitlelere ulaştırmaya, tenis oynamak isteyen başarılı sporcularımıza desteğimizi sürdürmeyi istiyoruz.” dedi.

 

6 Paylaşımlar

© 2011 Powered By atokyayinlari.com