Buradasınız: Home » Satranç » Satranç Kulübü açıldı!

Satranç Kulübü açıldı!

Satranç Kulübü açıldı!

Axis İstanbul AVM, 6 Ağustos’ta açılışı yapılan Satranç Kulübü’yle 7’den 70’e tüm satranç severleri bir araya getiriyor. Satranç severlere hem okul hem de istedikleri zaman satranç oynayabilecekleri bir alan hazırlayan Axis İstanbul AVM, satranç ustalarının buluşacağı turnuvalara da ev sahipliği yapacak.

Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM’de satranç kulübü açılışı yapıldı. 7’den 70’e tüm satranç severlerin diledikleri zaman satranç oynayabilecekleri Axis İstanbul Satranç Kulübü’nde, satrancı öğrenmek isteyen herkese yardımcı olacak kitapların yer alacağı bir de kütüphane kuruluyor. Büyük turnuvalara ev sahipliği yapmaya hazırlanan Axis İstanbul AVM, satranç kulübü açılışıyla herkesi, aklın labirentlerinde gezineceği derin bir zihin yolculuğuna davet ediyor.

Zeka, kendini kontrol ve analitik yeteneği artıran satranç, her yaştan insanın yapabileceği önemli sporlar arasında yerini alıyor. Kişilere kendi güç ve yeteneklerini keşfetmeye yardımcı olarak, mücadeleci ruh yapısıyla başarısızlıklar karşısında yılmamayı, başarı için çabalamayı, düşünmeyi ve araştırmayı öğretiyor. 6 Ağustos’ta açılışı yapılan Satranç Kulübü, tüm satranç severleri Axis İstanbul AVM’ye bekliyor.

 

0 Paylaşımlar

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com