Buradasınız: Home » Futbol » Rize Valisi Kemal Çeber’den Rizespor’a destek

Rize Valisi Kemal Çeber’den Rizespor’a destek

Rize Valisi Kemal Çeber’den Rizespor’a destek

Vali Kemal Çeber ve Belediye Başkanı Rahmi Metin, Çaykur Rizespor’a destek olmak amacıyla Çaykur Didi Stadı’nda bulunan Atmaca Store mağazasına giderek kombine bilet ve forma satın aldılar.

Haber: Hayati Akbaş

Kombine biletlerini iki gün önce itibarıyla satışa sunan Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, 10 bin kombine bileti satışı yapmayı hedefliyor. Bu bağlamda Vali Kemal Çeber ve Belediye Başkanı Rahmi Metin, Çaykur Rizespor’a destek olmak amacıyla Çaykur Didi Stadı’nda bulunan Atmaca Store mağazasına giderek kombine bilet ve forma satın aldılar.

Kombine biletini satın aldıktan sonra açıklamalarda bulunan Vali Çeber, Rize’yi ve Çaykur Rizespor’u çok sevdiğini belirterek, “Sporu ve spor yapanları seviyorum. Herkesin spor yapmasını da isterim.” dedi.

Vali Çeber, konuşmasının devamında mavi ve yeşilin kenti Rize’de yaşadıklarını belirterek, şunları kaydetti: “En sevdiğimiz renklerde ise yeşil ve mavi. Ben Rize’ye geldikten sonra mavi ve yeşil tonlarda bir kaç tane takım elbisemde oldu. Büyük bir keyifle de giyiyorum. İnsanların çalıştığı yerlerle bütünleşmesi gerektiğini düşünüyorum. Kurum amirlerimle beraber geçen yıl takımımızın en kötü olduğu dönemlerde ziyaretlerimiz oldu. Rize’de sayacağımız en önemli 8-10 figürlerden herhalde birisi Çaykur Rizespor olur. Bizimde bu çorbada bir tuzumuz olsun dedik. Bizim alacağımız bir kombine sembolik ama önemli bir şey olduğunu düşünüyorum. Herkesin karınca kararınca bu işe sahip çıkması gerekir. Bu duygu ve düşüncelerle Rizespor’a gelecek sezonda başarılar diliyorum.” dedi.

Çaykur Rizespor Kulüp Başkan Yardımcısı Ali Haydar Er de Çaykur Rizepor’a verdikleri desteklerden ötürü Vali Çeber’e ve Belediye Başkanı Metin’e teşekkür etti.

Çaykur Rizespor’a destek amaçlı yapılan ziyarette Vali Çeber ve Belediye Başkanı Metin’in yanı Vali Yardımcıları Abdullah Şen ve Ahmet Dalkıran, kurum amirler ve Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu üyeleri de yer aldı.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com