Buradasınız: Home » Futbol » Ramazan ve Gürkan’ın yeni takımı belli oldu!  

Ramazan ve Gürkan’ın yeni takımı belli oldu!  

Ramazan ve Gürkan’ın yeni takımı belli oldu!   

İstanbul 2.Amatör Lig 11.Grupta iddialı takım kuran Sultanmuratspor iki futbolcu daha transfer yaparak transferi kapattı. 

Haber: Yılmaz Aktepe

2018-19 Futbol Sezonunda şampiyonluk parolası ile başlayan Küçükçekmece temsilcisi Sultanmurarspor Yeşilova Esnafspor Kaptanı Ramazan ve Sefaköy Kartalspor’dan Gürkan’ı renklerine kadarak transferi sonlandırdı.

Sultanmuratspor Futbol şube sorumlusu Naser Serbest yaptığı açıklamada geçtiğimiz futbol sezonu şansız bir şekilde küme düştük küme düşmemiz canımızda büyük üzüntüye neden olmuştur.

2018-19 Futbol sezonunda A Takım düzeyinde yeniden yapılanmaya gittik. Geçmişinde sayısız başarılar elde etmiş, Türk futboluna yetenekli futbolcular kazandırmış olan kulübümüzün yeri burası olmadığını farkında olduğunuzu bilerek yeniden eski günlerimize dönmek için yeni hocamız Ali Asker Kılıç yönetiminde güçlü ve bizi şampiyonluğa taşıyacak iddialı bir takım oluşturduk.

Bugünde daha önce kulübümüzde forma giymiş son olarak Yeşilova Esnafspor Kaptanı  Ramazan ve Sefaköy Kartalspor’dan forma giymiş Gürkan alarak transferi sonlandırmış bulunduk .

Ikinci amatörde bu sezon misafir olduğumuzu ve önce 1.Amatör Lig ardından süper amatöre çıkartarak semtimizin  görmek istediği yerde  takımımızı taşımak arzusundayız o güçte bizde vardır dedi.

 

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com