Buradasınız: Home » Futbol » Öztürk, Zeytinburnuspor’un genel koordinatörü oldu

Öztürk, Zeytinburnuspor’un genel koordinatörü oldu

Öztürk, Zeytinburnuspor’un genel koordinatörü oldu

Uzun yıllar profesyonel liglerde mücadele eden ve son yıllarda ilgisizlik ve maddi imkânsızlıklarla mücadele veren şimdilerde İstanbul 2. Amatör ligde mücadele veren Zeytinburnuspor’a tecrübeli isim Turgut Öztürk, Mavi -Beyazlıların Genel koordinatör oldu.

 Haber: Yılmaz Aktepe

Zeytinburnu spor kulüp Başkanı Ünal Tombulel ile bir araya gelen Turgut Öztürk görüşmeler sonucu düştüğü amatör ligde yeniden ayağa kalkan Zeytinburnu spor ’un genel koordinatörlük görevine getirildi. Tecrübeli futbol adamı, Zeytinburnu spor ‘un şu anki duruma çok üzüldüğünü dile getirerek,”Zeytinburnuspor ’un bu durumuna seyirci kalamazdık. Elimizden ne gerekiyorsa yapacağız.” diye konuştu.

Kulüp Başkanı Ünal Tombulel, Turgut Öztürk ‘ü tam yetkili olarak bu göreve getirdiklerini söyledi. Tombulel ,”Turgut Öztürk gibi bir değerin aramızda olması önemli bir avantajdır. Bilgi ve birikiminden yararlanmak üzere tam yetkili olarak göreve getirdik. Zeytinburnu spor ‘un tarihine mal olmuş tüm değerli isimleri efsane kulübümüzde görmek istiyoruz. Herkese bu çağrıyı yapıyorum. El ele verelim, eski günlere dönüş yapalım” dedi.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com