Buradasınız: Home » Güreş » Musa Aydın’dan millilere ziyaret  

Musa Aydın’dan millilere ziyaret  

Musa Aydın’dan millilere ziyaret   

Önümüzdeki ay Macaristan’da düzenlenecek olan Olimpiyat elemelerine İstanbul Mersinli Ahmet Kamp Eğitim Merkezinde hazırlanan Grekoromen ve Kadın güreş milli takımlarımızı Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ziyaret etti.

Önce Grekoromen milli takımının antrenmanını takip eden Başkan Musa Aydın Teknik Direktör Salih Bora ve ekibinden takımın son durumu hakkında bilgiler aldı. Başkan Aydın güreşçilerle de sohbet etti. Aydın, millilere “Önümüzde 2 Olimpiyat eleme turnuvası var. İlki Mart ayında Macaristan’da, ikincisi ise Nisan ayında Bulgaristan’da düzenlenecek. Güreş bizim ata sporumuz. Her zaman Uluslarası alanlarda ülkemizin Lokomotifi oldu. Bu güne kadar 1705 madalya kazandık. Bu hiçbir branşın el edemeyeceği bir başarı. Üstelik son 5 yılda sizlerle birlikte Güreşte tarih yazdık. Şimdi sıra da Tokyo Olimpiyatları var. Sizlerden önce Olimpiyat elemelerinde alabildiğiniz kadar kota alıp, ardından da Tokyo’da ülkemizin yine gururu olmanızı istiyorum ” dedi. Başkan Musa Aydın daha sonra ise Kadın milli takım sporcularını ziyaret etti. Teknik direktör Efraim Kahraman ve teknik heyetle toplantı yapan başkan Aydın güreşçilerle de sohbet etti.
İRAN KONSOLOSU FAR’DAN MİLLİ TAKIM KAMPINA ZİYARET

Diğer yandan İstanbul Mersinli Ahmet Kamp Eğitim Tesislerinin bugün önemli bir konuğu vardı. İran’ın Türkiye Konsolosu Jevad Maboudi Far, Milli Takım kampını ziyaret ederek başkan Musa Aydın’la görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aydın, Far’a günün anısına plaket taktim etti.

 

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com