Buradasınız: Home » Futbol » Mubin Çakmak’tan Hopaspor’a ziyaret

Mubin Çakmak’tan Hopaspor’a ziyaret

Mubin Çakmak’tan Hopaspor’a ziyaret

Artvin Hopaspor Kulübünün bir önceki dönem 2 yıl yönetim kurulu başkanlığını yapan Mubin Çakmak kulübü ziyaret etti.

 Haber: Hayati Akbaş

Artvin Hopaspor Kulübünün bir önceki dönem 2 yıl yönetim kurulu başkanlığını yapan Mubin Çakmak kulübü ziyaret etti. Başkan Murat Özçep ve Yönetim Kurulu üyeleri ve geçmiş dönem yöneticilik yapan yöneticiler tarafından kulüp binasında sıcak ve samimi bir ortamda karşılandı.

Mubin Çakmak Hopa’dan ve A. Hopa spordan kopmasının mümkün olmadığını, kendisinin sorumluluk bilinci içinde her türlü fedakarlığı yaparak takımı istedikleri hedefe yükselterek bayrağı genç kardeşlerine devir ettiklerini ifade ederek sıcak karşılama için teşekkür etti.

Artvin Hopaspor Kulübü Başkanı Murat Özçep’te Başkanlarını Hopa’da ve Kulüpte görmelerinin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek “Sayın Başkan her şeyden önce burada bulunan arkadaşlarım adına Kulübünüze Hoş geldiniz. Siz herkesin yapamadığını yaparak elinizi taşın altına soktunuz ve Artvin ve Hopa’ya haklı gurur yaşattınız. Tüm özverili çalışmalarınız için bir kez daha en samimi duygularımızla teşekkür ediyoruz.

Bize bayrağı teslim ettiniz ve bizlerde omuzumuzdaki sorumluluk bilinci içinde gecemizi-gündüzümüze katarak çalışmaya devam ediyoruz. Şu an kadromuzu kurduk. Noksan kalan birkaç noktada daha transfer yaparak transfer dönemini kapatacağız. Takım günde çift çalışma yaparak Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız karşılamaya hazırlanıyor. Sezona taraftar desteğimizi de arkamıza alarak 3 puanla başlamak istiyoruz” dedi.

Ziyaret sırasında daha sonra Mubin Çakmak ile Artvin Hopaspor yöneticileri geçmişi, bugünü ve geleceği hakkında karşılıklı düşünce alışverişinde bulundular.

Ziyaret sonunda A Hopaspor Başkanı Murat Özçep, Mubin Çakmak’a bugüne kadar A. Hopaspor’a verdiği hizmet ve destekleri için teşekkür plaketi takdim etti.

Ziyaret Başkan Murat Özçep ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Mubin Çakmak’ı kapıya kadar gelerek uğurlamaları ardından sona erdi.

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com