Buradasınız: Home » Futbol » Miniklerin Şampiyonu Küçükçekmece İdmanyurdu  

Miniklerin Şampiyonu Küçükçekmece İdmanyurdu  

Miniklerin Şampiyonu Küçükçekmece İdmanyurdu   

Küçükçekmece Belediyesi ile Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği 13. Minikler Futbol Turnuvası final maçında geçen yılın şampiyonu İFAspor’u 2-1 yenmeyi başaran Küçükçekmece İdman yurduspor şampiyon oldu.

Haber: Yılmaz Aktepe

  1. Minikler futbol Turnuva ilçe amatör kulüpleri arasındaki “dayanışmayı ve kaynaşmayı” pekiştirmek amacıyla 18 Ocak ’ta Kemal Aktaş ve Halkalı Etap statlarındabaşlayan turnuva Küçükçekmece İdman yurdu spor, İFAspor maçı arasında oynan final maçı ile son buldu.

Baştan sona çekişmeli geçen karşılaşmalara “centilmenlik” duygusunu unutmadan hareket eden oyuncular, yenerken veya yenilirken sahada birbirlerini kutlayarak güzel bir tablo oluşturuyor. Sporun “dostluk, kardeşlik ve hoşgörü” özelliklerine vurgu yapılan turnuvada tezahüratlarıyla oyuncuları motive eden ailelerde futbol coşkusuna ortak oldular.

7 Grupta 28 takımdan 560 lisanslı minik sporcu ter döktüğü organizasyonun son gününde Kemal Aktaş Stadın da Halkalı Taştepe spor,Cennet Barbaros sporu 4-1 yenerek turnuvanın üçüncüsü olurken günün final maçın’da Küçükçekmece İdman yurduspor, İFA spor’u 2-1 yenerek 13. Minikler futbol Turnuvasının şampiyonu oldu.

Küçükçekmece İdman yurdu spor şampiyon olurken, İFA spor 2.,Halkalı Taştepe spor

3.,Cennet Barbaros spor 4’üncü ve Küçükçekmece İnönü spor ’da turnuvanın en centilmen takımı seçildi.

Turnuva sonunda dereceye girenlere Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk ve Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sedat Gazi tarafından takımlara kupa ve madalya verildi.

1.Küçükçekmece İdman yurdu spor

2.İFAspor

3.Halkalı Taştepe spor

4.Cennet Barbaros spor

En Centilmen Takım –Küçükçekmece İnönü spor

Turnuva Gol Kıralı-Arda Alagöz ( Halkalı Taştepe spor)

Turnuva En iyi Kalecisi –Gürkan Dündar (İFA spor)

Sağlıkçı-Yusuf Kaya

Hakemler-Serhat Turhan, Mert Uzel ve Tahir Arıca

 

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com