Buradasınız: Home » Futbol » Kupa zaferi coşkuyla kutlandı  

Kupa zaferi coşkuyla kutlandı  

Kupa zaferi coşkuyla kutlandı   

Avcılar Isparta Kule Beşiktaş Futbol Okulu, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen futbol turnuvası sona erdi.

 Haber: Yılmaz Aktepe

Avcılar Tahtakale Isparta Kule Beşiktaş Futbol Okulu tesislerinde gerçekleşen 30 Ağustos Zafer Bayramı futbol turnuvasına 5 Eylül Susurluk spor, Balıkesir Edremit Beşiktaş Futbol Okulu, İstanbul Trabzon spor Futbol okulu, Beylikdüzü Bursaspor Futbol Okulu, Bahçelievler Beşiktaş Futbol Okulu ve Sefaköy Fenerbahçe Futbol Okulu bu anlamlı turnuvaya katılan takımlar oldular.

Televizyon kanallarının canlı verdiği ve gün boyu süren ve büyük heyecana sahne olan turnuva sonunda turnuvaya katılan tüm takımlara günün ansına Beşiktaş yönetim Sekreteri Ahmet Ürkmezgil. Av. Turan Hançerli,  Beşiktaş’ın eski Milli futbolcusu ve Teknik direktör Metin Tekin, FİFA Kokartlı eski Hakemlerimizden Binali Kartal tarafından miniklere kupa madalyalarını takdim etti.

Futbol turnuvasına katılan takımlara başarılar dileyen Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, “30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlamalar münasebeti ile Isparta kule Beşiktaş Futbol Okulumuzun düzenlediği ve misafir takımlarda bulunan gençlerimizin karşılaşacağı futbol turnuvası düzenledik. Turnuvada sporun içinde barındırdığı dostluk, kardeşlik ve saygının ön plana çıkacağını gördük bundan dolayı da çok mutlu olduk. Turnuvamıza katılan tüm kardeşlerime ve görev alanları tebrik ediyorum” dedi.

Sabahın erken saatlerinden itibaren oynanan maçların ardından ise kapanış seremonisi yapıldı. Isparta kule Beşiktaş Futbol Okulu Genel Koordinatörü Yılmaz Canpolat yaptığı konuşmada küçük sporcular hitap ederek, her milli Bayramlarımızda olduğu gibi bugünde bir milli bayramlarımızdan biri olan “30 Ağustos Zafer Bayramı futbol turnuvasında siz çocuklarımızı bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı başlattığımız turnuva bu açıdan çok anlamlı bir turnuvaydı. Beşiktaş yönetim Sekreteri Ahmet Ürkmezgil. Av. Turan Hançerli,  Beşiktaş’ın eski Milli futbolcusu ve Teknik direktör Metin Tekin,FİFA Kokartlı eski Hakemlerimizden Binali Kartal siz değerli veliler ve değerli minik futbolcu kardeşlerimizi tebrik ediyor ve farklı turnuvalarda tekrar bir arada olmayı ümit ediyorum katımcı takımlarımıza teşekkür ederim” dedi.

 

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com