Buradasınız: Home » Futbol » Küçükçekmece İdmanyurduspor 50. yılını kutladı

Küçükçekmece İdmanyurduspor 50. yılını kutladı

Küçükçekmece İdmanyurduspor 50. yılını kutladı

Küçükçekmece İdmanyurduspor kulüp Başkanı Nihat Aslabay yaptığı açılış konuşmasında sizlerin sayesinde bir camia olduğumuzu bilinci içerisindeyiz. Küçükçekmece İdmanyurduspor kulübü sportif başarı en yüksek seviyeye hedefleyen bir spor kulübüdür. Bu mücadeleyi verirken dürüst, ilkeli ve sportmence davranmak vazgeçilmez ilkemizdir dedi

Haber: Yılmaz Aktepe

İstanbul süper amatör lig akımlarına Küçükçekmece İdmanyurdu Spor 50 yılını görkemli bir geceyle kutladı Küçükçekmece Atakent Davet salonda gerçekleştiren 50’inci yıl kutlamalarına çekmece Amatör Spor Kulüpleri destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Kurt, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkan yardımcılarına Seyit Bel, Hayati Yolcu, Fatih Mimar Sinan Kulübü Başkanı Cihan Kılıçoğlu, kulüp yöneticileri, üyeleri sporcular ve sporcu aileleri katıldı.

Küçükçekmece İdmanyurduspor kulüp Başkanı Nihat Aslabay yaptığı açılış konuşmasında Sayın protokol değerli üyelerimiz kıymetli velilerimiz geleceğimizin teminatı çocuklarımız gençlerimiz ve basın mensubu arkadaşlar hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Dayanışma gecemize Hoş geldiniz Şeref verdiniz inanıyorsak üstünüz sloganı ile çıktığımız bu yolda sayenizde bizler Küçükçekmece İdmanyurduspor kulübü ailesi olarak sporun belki de en önemli misyonu olan insanları bir araya getirmek kabiliyetine bir kez daha tanıklık ediyoruz. Her kurumun kuruluşun yönünü ulaşmak istenen noktada mevcut kaynaklar arasında uyum belirler. Sizlerin sayesinde bir camia olduğumuzu bilinci içerisindeyiz. Bir spor kulüp olarak, ne mutlu ki ulaşmak istediğimiz noktaya belirtirken ve kimlik arayışına ihtiyaç duymuyoruz. Küçükçekmece İdmanyurduspor kulübü sportif başarı en yüksek seviyeye hedefleyen bir spor kulübüdür. Bu mücadeleyi verirken dürüst, ilkeli ve sportmence davranmak vazgeçilmez ilkemizdir.

Küçükçekmece İdmanyurduspor kulübü olarak büyük hedeflerimiz var bu hedeflerimize ulaşmak için siz değerli dostlarımızın her türlü fikirlerine ve desteklerine ihtiyacımız olduğumuzu belirtip göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı kulübüm adına hepinize teşekkür ederim. Bu vesile ile kulübümüze kuruluşundan bu zamana kadar emeği geçen herkese ayrı ayrı şükran ve teşekkürlerimi sunarım. Başta Sadettin Hazıroğlu kardeşim olmak üzere bu güzel ekibin bir parçası olmaktan her zaman gurur duyuyorum. Küçükçekmece İdmanyurduspor Kulübü Yönetim Kurulu teknik heyet ve üyeler veliler Sporcular ile bir birinde ayrılmaz bir bütündür. Bizleri yalnız bırakmayıp geleneksel dayanışma gecemize katılım sağladığınız için teşekkür eder, Her şeyin gönlünce olması dileğiyle İyi eğlenceler dilerim dedi.

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk, yaptığı konuşmasında Küçükçekmece İdmanyurdu Spor Kulübümüz hepimizin Kulübü bu sezon birçok maçlarını yakinen takip ettim etmeye de devam edeceğim. Bizlere Düşen destekçileri olmak. Belediyemiz birçok alanda tüm kulüplerimize her türlü desteği veriyor önümüzdeki dönemlerde bu destekler artarak devam edecek. Ancak ben başka bir konuya dikkatinizi çekmek istiyorum bu salondaki velilerimize öncelikle teşekkür ediyorum. Çünkü neden ben şahidim bu velilerimiz eğitimin yanında çocuklarını spora teşvik ediyorlar. Özellikle velilerimizde şu algıyı yıkmalıyız. Spor yapmak dersleri etkiler. Evet bizde diyoruz ki “Spor yapmak dersleri etkiler ama olumlu etkiler” Çocuklarımızı internetten, cep telefonundan, tv başından saatlerce zaman geçirmekten uzak tutalım. Özgüveni yüksek, sorgulayan, ruhsal bedensel güçlü bireyler yetiştirmek istiyorsak spora, sanata, müziğe, tiyatroya, sosyal ve kültürel etkinliklere yönlendirmeyi ihmal etmeyelim. Belki birçoğu değil bir kaçı profesyonel anlamda para kazanarak hayatlarını sürdürecektir. Ama inancım şudur ki bu çocuklarımızın birçoğu yarın iyi bir hukukçu, doktor, mühendis, Öğretmen olarak karşımızda görmüş olacağız ve bundan da mutluluk duyacağız. Bu güzel geceyi düzenleyerek bizleri bir araya getiren Kulübümüzün Başkan ve yönetimine teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Kurtta yaptığı konuşmasında Çok değerli misafirler saygı değer Küçükçekmece İdmanyurduspor Kulübü üyeleri futbolcu kardeşlerim öncelikle Küçükçekmece Belediye Başkanımız Sayın Temel Karadeniz’in sevgi ve selamların iletmek istiyorum daha önceden programı olması münasebeti ile bugün burada olmadığını için sizlere iletmemi istedi. Çok değerli konuklar Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’in öncülüğünde  “Spor yapılarak geçirilmiş bir gün kazanılmış yarındır slagonu ile çıktığımız bu yolda 7’den 70’e herkesin spor yapması için ilçenizde 7 olan spor tesisini 22’ye çıkartarak Küçükçekmece halkımızın ücretsiz spor yapmasını sağlıyoruz.

Küçükçekmece ilçemizdeki 73 spor kulübümüze Malzeme, Ulaşım, Liglere katılım paraları yine ödül yönetmenliğimizde ulusal ve uluslar arası başarı gösteren sporcu ve kulüplerimizi ödüllendiriyoruz. Küçükçekmece İdmanyurduspor Kulübümüzde demin saydığımız tüm imkânlardan faydalan kulüplerimiz arasında olanlardan Küçükçekmece Belediyesi olarak spor kulüplerimizin her zaman yanındayız ve onlar için hizmet ediyoruz. Küçükçekmece İdmanyurduspor Kulübümüzün geleneksel gecesinde emeği geçen yöneticilerimize ve siz değerli misafirlerimize teşekkür eder saygılarımı sunarım dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Kırmızı –siyahlı kulübe maddi ve manevi destek veren kişi ve kuruluşlara teşekkür plaketi kulüp tarafından verildi. Daha kulübün tecilli ürünleri çekilişinin ardından gecede sahana alan sanatçının söylediği şarkı, türküler ve halaylarla davetiler doyasıya eğlendiler.

 

© 2011 Powered By atokyayinlari.com