Buradasınız: Home » Tenis » Kemal Şahin : “Spora ve gençlere destek veriyoruz”  

Kemal Şahin : “Spora ve gençlere destek veriyoruz”  

Kemal Şahin : “Spora ve gençlere destek veriyoruz”   

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’da tamamlanan 41.Düzenlenen Hülya Cup’ta yaptığı konuşmada Türk sporuna hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hülya Avşar ile önümüzdeki yıl düzenlenecek olan 42. Hülya Cup’a sponsor olacaklarını söyledi.

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin,geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’da tamamlanan 41.Düzenlenen Hülya Cup’ta yaptığı konuşmada Türk sporuna hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hülya Avşar ile önümüzdeki yıl düzenlenecek olan 42. Hülya Cup’a sponsor olacaklarını söyledi. Kemal Şahin, gençlerimizi spora, özellikle de tenise teşvik etmek için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Bu spora genç yaşta başlanması bireyin iç disiplinini ve özgüvenini geliştirmesi için çok önemli. Tenis oynayan gençler hem eğitim hayatlarında son derece başarı oluyorlar hem de ileride iş hayatlarında yaptıkları bu sporun çok faydasını görüyorlar.

Bizim,  Türkiye Tenis Federasyonu ile “Resmi Turizm Partneri” sponsorluk anlaşmamız var ve bu bağlamda çok yönlü işbirliklerimiz söz konusu oluyor.

Ayrıca, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun da sponsoruyuz.

ve bu sponsorluk kapsamında Tekerlekli  Sandalye Tenis Milli takımı oyuncusu Emirhan Toper’i de destekliyoruz.

Bizim yaptığımız bu işbirliklerinin, Türkiye’nin gelecekte dünya çapında tanınan daha fazla tenisçi yetiştirmesi için çok önemli katkılar sağladığını düşünüyoruz dedi.

Hülya Avşar Mersinli Durdu Teyzenin hayalini gerçekleştirdi !

Bu yıl 41.Düzenlenen Hülya Cup’ta ‘Tek rakibim Hülya Avşar’ diyerek kendisi ile tenis maçı yapmak isteyen 67 yaşındaki Mersinli Durdu Lale ile Hülya Avşar bir araya geldi.

Bu yıl 41.Düzenlenen Hülya Cup’ta ‘Tek rakibim Hülya Avşar’ diyerek kendisi ile tenis maçı yapmak isteyen 67 yaşındaki Mersinli Durdu Lale ile Hülya Avşar bir araya geldi. Mersin Toroslar Belediyesi’nin tenis kursunda tenis oynamayı öğrenen Durdu Lale ‘Tek rakibim Hülya Avşar’ diyerek ünlü sanatçıyla tenis maçı yapma isteğini sosyal medya hesabından paylaşarak herkesin ilgisini çekmişti. Ünlü sanatçı da bu çağrıya kayıtsız kalmadı ve Durdu Lale ile bu yıl 41.düzenlenen Hülya Cup’ta tenis oynayarak Durdu Teyzenin hayalini gerçekleştirdi.Durdu Lale ile basının karşısına çıkan Hülya Avşar ‘Sporun yaşı olmamalı.Herkes spor yapmalı.Durdu Laleyi tebrik ederim.Bugun Nadalla oynasam bu kadar mutlu olamazdım.’dedi.Durdu Lale ise ‘En büyük hayalimi gerçekleştirdim .Hülya hanıma çok teşekkür ederim.Artık o benim 6.kızım’ dedi.

 

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com