DOLAR 32,8461
EURO 35,6762
ALTIN 2.558,67
BIST 10.991,57
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Az Bulutlu
İstanbul
31°C
Az Bulutlu
Per 27°C
Cum 28°C
Cts 31°C
Paz 32°C

Kar Voleybolunda yarı finalistler belli oldu  

Kar Voleybolunda yarı finalistler belli oldu   
13.01.2018
A+
A-

 

2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Erciyes Etabı’nda bayanlar ve erkekler kategorisinde yarı finale kalan takımlar, bugün oynanan ana tablo karşılaşmaları sonucunda belli oldu.

Günün sonuçları şöyle;

BAYANLAR KATEGORİSİ
MAÇ & SONUÇSETLER
Hande Albayrak / Mervenur Oktay 0 – 2 Açelya Yalçınkaya / Bengisu Küpeli7-11, 9-11
Zehra Karagöz / Şeyda Nur İşler 1 – 2 Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık10-12, 11-9, 9-11
Sevcan Eyi / Beyza Dursun 2 – 0 Ümüş Ünal / Dilek Dicle11-8, 11-9
Başak Bakar / Aysu Ceylan 2 – 0 Zeynep Ülkü / Lütfiye Eda Ünal11-2, 11-4
Anna Dostalova / Michaela Knoblochová (Çekya) 2 – 0 Açelya Yalçınkaya / Bengisu Küpeli11-0, 11-5
Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık 0 – 2 Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya)6-11, 1-11
Buğra Eryıldız / Aleyna Vence 2 – 0 Sevcan Eyi / Beyza Dursun11-4, 11-7
Zeynep Ülkü / Lütfiye Eda Ünal 0 – 2 Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya)6-11, 3-11
Başak Bakar / Aysu Ceylan 2 – 1 Açelya Yalçınkaya / Bengisu Küpeli11-6, 6-11, 11-9
Ümüş Ünal / Dilek Dicle 0 – 2 Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık6-11, 3-11
Zehra Karagöz / Şeyda Nur İşler 0 – 2 Sevcan Eyi / Beyza Dursun9-11, 6-11
Hande Albayrak / Mervenur Oktay 0 – 2 Zeynep Ülkü / Lütfiye Eda Ünal7-11, 6-11
Anna Dostalova / Michaela Knoblochová (Çekya) 2 – 0 Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya)11-5, 11-7
Buğra Eryıldız / Aleyna Vence 2 – 1 Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya)11-9, 10-12, 11-7
Başak Bakar / Aysu Ceylan 1 – 2 Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık3-11, 12-10, 6-11
Sevcan Eyi / Beyza Dursun 2 – 1 Zeynep Ülkü / Lütfiye Eda Ünal6-11, 11-8, 11-5
Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya) 2 – 0 Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık12-10, 11-5
Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya) 2 – 0 Sevcan Eyi / Beyza Dursun11-5, 11-8

Bu sonuçların ardından Buğra Eryıldız / Aleyna Vence, Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya), Anna Dostalova / Michaela Knoblochová (Çekya) ve Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya) takımları, bayanlar kategorisinde yarı finale kalan ekipler oldular.

 

ERKEKLER KATEGORİSİ
MAÇ & SONUÇSETLER
Piotr Groszek / Tomasz Cwiertnia (Polonya) 1 – 2 Enrico Lupatelli / Michele Maines (İtalya)11-6, 16-18, 7-11
Borak Pelenk / Burak Balıbey 0 – 2 Adem Mert / Ali Berke Sağır6-11, 8-11
Bogdan Necula / Farcas Tudorel (Romanya) 0 – 2 Arnis Uzuls-Petrovskis / Valerijs Tolkacovs (Letonya)10-12, 16-18
Vsevolod Bobrikov / Vladislav Mikhalev (Rusya) 2 – 0 Yusuf Özdemir / Ali Cebeci11-7, 11-9
Remo Spahr / Raphael Zurgilgen (İsviçre) 0 – 2 Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya)7-11, 10-12
Kerimhan Kaynak / Muhittin Berker Koçer 0 – 2 Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş3-11, 7-11
Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe 0 – 2 Stefan Basta / Damjan Pusonjic (Sırbistan)6-11, 12-14
Maxim Van Haesendonck / Wannes Cornelis (Belçika) 0 – 2 Taras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya)8-11, 9-11
Enrico Lupatelli / Michele Maines (İtalya) 0 – 2 Adem Mert / Ali Berke Sağır11-13, 8-11
Arnis Uzuls-Petrovskis / Valerijs Tolkacovs (Letonya) 0 – 2 Vsevolod Bobrikov / Vladislav Mikhalev (Rusya)10-12, 6-11
Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya) 1 – 2 Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş8-11, 13-11, 12-14
Stefan Basta / Damjan Pusonjic (Sırbistan) 0 – 2 Taras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya)7-11, 10-12
Maxim Van Haesendonck / Wannes Cornelis (Belçika) 1 – 2 Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe11-6, 8-11, 5-11
Kerimhan Kaynak / Muhittin Berker Koçer 0 – 2 Remo Spahr / Raphael Zurgilgen (İsviçre)8-11, 6-11
Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 2 – 0 Bogdan Necula / Farcas Tudorel (Romanya)11-9, 11-6
Borak Pelenk / Burak Balıbey 2 – 1 Piotr Groszek / Tomasz Cwiertnia (Polonya)12-10, 9-11, 13-11
Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe 2 – 0 Arnis Uzuls-Petrovskis / Valerijs Tolkacovs (Letonya)11-9, 11-5
Remo Spahr / Raphael Zurgilgen (İsviçre) 2 – 0 Enrico Lupatelli / Michele Maines (İtalya)11-8, 11-8
Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 1 – 2 Stefan Basta / Damjan Pusonjic (Sırbistan)13-11, 4-11, 9-11
Borak Pelenk / Burak Balıbey 1 – 2 Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya)12-10, 6-11, 5-11
Adem Mert / Ali Berke Sağır 2 – 1 Vsevolod Bobrikov / Vladislav Mikhalev (Rusya)9-11, 11-9, 12-10
Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş 0 – 2 Taras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya)6-11, 8-11
Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe 2 – 1 Remo Spahr / Raphael Zurgilgen (İsviçre)11-7, 8-11, 11-6
Stefan Basta / Damjan Pusonjic (Sırbistan) 0 – 2 Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya)9-11, 6-11
Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe 0 – 2 Dündar Yıldırım / Emirhan UlutaşDündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş Hükmen
Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya) 2 – 0 Vsevolod Bobrikov / Vladislav Mikhalev (Rusya)11-3, 11-6

Bu sonuçların ardından Taras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya), Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya), Adem Mert / Ali Berke Sağır ve Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş takımları, erkekler kategorisinde yarı finale kalan ekipler oldular.

 

2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Erciyes Etabı’nda yarının (14 Ocak 2018 Pazar) programı şöyle;

KATEGORİSAATMAÇYAYIN
ERKEKLER YARI FİNALAdem Mert / Ali Berke Sağır – Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş
ERKEKLER YARI FİNALTaras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya) – Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya)
BAYANLAR YARI FİNALAnna Dostalova / Michaela Knoblochová (Çekya) – Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya)
BAYANLAR YARI FİNALBuğra Eryıldız / Aleyna Vence – Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya)
ERKEKLER BRONZ MADALYA
BAYANLAR BRONZ MADALYA
ERKEKLER FİNAL13.00TRT SPOR
BAYANLAR FİNAL14.00TRT SPOR

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.