Buradasınız: Home » Futbol » Kaptan yuvada kaldı  

Kaptan yuvada kaldı  

Kaptan yuvada kaldı   

Küçükçekmece Sultanmuratspor, İstanbul 2. Amatör Lig’de attığı kritik goller ve mücadelesiyle takımın başarısında büyük emeği olan takım kaptanı Abdulmuttalip Karagöz’ü bırakmadı.

 Haber: Yılmaz Aktepe

2012 yılından beri Sultanmuratspor formayı giyen tecrübeli takım kaptanı Abdulmuttalip Karagöz, Genel kaptan Hayrettin Cantürk ile görüşme yaparak yeni sezon için anlaşmaya varan Siyah-Beyazlılar, iç transferde önemli bir adım atmış oldu.

İç transferde hareketli günler geçiren İstanbul 1. Amatör Lignin yeni ekibi Sultanmuratspor, Takım Kaptanı Abdulmuttalip Karagöz ile yeniden anlaşmaya vardı. Yönetimin tecrübeli oyuncuyla yaptığı görüşmeler olumlu sonuçlanırken, oyuncu ile 2019-2020 futbol sezonu için anlaşma sağlandı. Sultanmuratspor’u yuvası olarak gördüğünü veSultanmuratspor’da kalmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden tecrübeli oyuncu, “Geride kalan sezonda burada başkanından malzemecisine güzel bir aile ortamı yakaladık. Bunun sonucunda başarı geldi. Sultanmuratspor’da kaldığım için mutluyum. Önümüzdeki sezonda başarılarımızı sürdürmek için mücadele edeceğiz. Kulübüme faydalı olmak için elimden geleni yapacağım” şeklinde konuştu.

Tecrübeli takım kaptanı Abdulmuttalip Karagöz, İstanbul Beylikdüzü, Beşiktaş,Vefa,Bosch spor,Ankara Jandarma Gücü,Küçükçekmecespor takımlarında forma girdi ve 7 yıldır  Sultanmuratspor formayı giyen tecrübeli oyuncu takım kaptanlık görevini yapıyor.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com