Buradasınız: Home » Voleybol » Kadıköy’deki heyecana yağmur da engel olamadı

Kadıköy’deki heyecana yağmur da engel olamadı

Kadıköy’deki heyecana yağmur da engel olamadı

Kadıköy Belediyesi tarafından Kadıköy Kalamış Atatürk Parkı içindeki Plaj Voleybolu Kortları’nda gerçekleştirilen Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Turnuvası’nda ikinci gün tamamlandı.

Kadıköy Belediyesi tarafından Kadıköy Kalamış Atatürk Parkı içindeki Plaj Voleybolu Kortları’nda gerçekleştirilen Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Turnuvası’nda ikinci gün tamamlandı. Öğleden sonra başlayan ve zaman zaman çok etkili olan yağmur, ne veteranların ne de genç voleybolcuların voleybol heyecanını bozamadı.

Bir Ahmet Şimşir organizasyonu olan ve HDI Sigorta ana sponsorluğunda, Red Bull ve Özlem Kristal’in değerli katkıları ile hayata geçen projenin basın sponsoru olarak da KRT TV, canlı yayın röportajları ile turnuvanın Türkiye’nin her yerine ulaşmasını sağlarken, Pal Station Radyo DJ’leri de müzikleriyle coşku veriyor.

Plaj Voleybolunun sesi, İlker Çeteci’nin eşsiz sunumu ile 18 Ağustos Pazar günü sona erecek olan Kadıköy Belediyesi Plaj Voleybolu Turnuvası’nın ikinci gününde  U21 Erkek, U20 Kadın ve Veteranlar kategorilerinde grup maçları ve Çeyrek Final maçları oynandı.

Günün maçlarında alınan sonuçlar şöyle:

U21 ERKEKLER

DORUK/OKTAY 2-0 FURKAN/BURAK (21-10, 21-15)

ONURCAN/NURULLAH 2-0  DENİZ/EFE (21-17, 21-18)

KÜRŞAT/SAMET 2-0 ERKAN/EYYÜB HÜKMEN (21-0, 21-0)

HALİS/OZAN 2-0 YANKI/EMİR (21-19, 21-14)

ARDA/TAHA 2-0 FURKAN/BURAK (21-17, 23-21)

ERKAN/EYYÜB 0 – 2 TARIK/CAN HÜKMEN(21-0, 21-0)
ATAKAN/BARIŞ 0-2 DENİZ/EFE HÜKMEN (21-0, 21-0)

YANKI/EMİR 1-2 YİĞİT/BERK (16-21, 23-21, 1015)

DORUK/OKTAY 1-2 KÜRŞAT/SAMET (20-22, 21-14, 11-15)

TARIK/CAN 2-1 ARDA/TAHA (17-21, 21-18, 15-13)
DENİZ/EFE 2-0 YİĞİT/BERK (21-18, 21-11)
ONURCAN/NURULLAH 2-0 HALİS/OZAN (21-11, 21-18)

TARIK/CAN 0-2 DORUK/OKTAY (11-21, 20-22)

HALİS/OZAN 0-2 DENİZ/EFE (15-21, 16-21)

VETERANLAR

İREM-ZAFER-BÜLENT 1-2 ELİF-ALPER-MUZAFFER (21-9, 11-21, 16-18)

MEDİNE-HASAN-ADİL 2-0 DENİZ-KEMAL-AKİF (21-17, 21-13)

ELİF-ALPER-MUZAFFER 0-2 MENİCE-HAKAN-YILDIRIM (13-21, 19-21)

DENİZ-KEMAL-AKİF 0-2 BURCU-AHMET-ÖZKAN (18-21, 13-21)

MENİCE-HAKAN-YILDIRIM 0 – 2 İREM-ZAFER-BÜLENT (19-21, 10-21)

BURCU-AHMET-ÖZKAN 1-2 MEDİNE-HASAN-ADİL (21-18, 14-21, 11-15)

U20 KIZLAR

ÖYKÜ/CEYDA 0-2 SİNEM/SELEN (20-22, 19-21)

SİNEM/SELEN 2-0 GÖKSU/AYŞE (21-5, 22-20)
DERİN/EYLÜL 2-0 BENSU/ILGIN (21-9, 21-5)
BENSU/ILGIN 2-1 SUDENAZ/İREM (12-21, 21-17, 15-9)

GÖKSU/AYŞE 0-2 ÖYKÜ/CEYDA (9-21,21-23)

SUDENAZ/İREM 0-2 DERİN/EYLÜL (12-21, 7-21)

18 Ağustos Pazar günü oynanacak 3. gün maçların programı şöyle:
VETERANLAR
Yarı Final Maçları

MENİCE-HAKAN-YILDIRIM  / MEDİNE-HASAN-ADİL
İREM-ZAFER-BÜLENT   / BURCU-AHMET-ÖZKAN
ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI
FİNAL MAÇI
U21 ERKEKLER
Yarı Final Maçları

KÜRŞAT/SAMET – ONURCAN/NURULLAH

DORUK/OKTAY – DENİZ/EFE 
ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI

FİNAL MAÇI
U20 KIZLAR
Yarı Final Maçları

ÖYKÜ/CEYDA – DERİN/EYLÜL

SİNEM/SELEN – BENSU/ILGIN
ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI
FİNAL MAÇI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com