Buradasınız: Home » Judo » Judocular Sıkı Çalışıyor

Judocular Sıkı Çalışıyor

Judocular Sıkı Çalışıyor

Macaristan’ın Tata kentinde başlayan Avrupa Judo Birliği’nin (EJU) ortak çalışma kampında bulunan büyük kadın ve erkek judocularımız, Dünya Şampiyonası öncesi randori, kuvvet ve dayanıklılık antrenmanları yapıyor.

Japonya’nın başkenti Tokyo’da bu ayın son haftasında başlayacak Büyükler Dünya Judo Şampiyonası için hazırlıklarını ortak çalışma kamplarıyla sürdüren Milli takım kadromuz, Macaristan’ın Tata kentinde randori, kuvvet ve dayanıklılık antrenmanları yapıyor.

05-09 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Avrupa Judo Birliği’nin (EJU) ortak çalışma kampının ardından judocularımız, 13 Ağustos’ta Japonya’ya gidecek. Daha önce imzalanan ikili protokol çerçevesinde, tüm masrafları Şimonoseki Belediyesi tarafından karşılanacak olan Milli takımımızın kamp çalışması 23 Ağustos’ta sone erecek. Milli takım kafilemiz bu tarihte Dünya Şampiyonası’nın yapılacağı başkent Tokyo’ya hareket edecek.

Tata’da ortak çalışma kampını sürdüren judocularımız şu isimlerden oluşuyor:

Gülkader Şentürk, İrem Korkmaz, Sebile Akbulut, Kayra Sayit, Mihraç Akkuş, Sinan Sandal, Bilal Çiloğlu, Vedat Albayrak ve Mikail Özerler.

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com