Buradasınız: Home » Diğer » İstanbul BBSK ve Spor İstanbul’dan güç birliği  

İstanbul BBSK ve Spor İstanbul’dan güç birliği  

İstanbul BBSK ve Spor İstanbul’dan güç birliği   

İstanbul BBSK’nın düzenlediği, “Basketbol Eğitim ve Gelişim Semineri”ne katılan Spor İstanbul eğitmenleri sertifikalarını törenle alırken, İstanbul BBSK ile Spor İstanbul arasında spor işbirliği protokolü imzalandı.

Spor İstanbul Genel Müdürlüğü binasında düzenlenen organizasyona; İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker, Kulüp Genel Sekreteri Hakan Şahin, Spor İstanbul Genel Müdürü Abdulhalim Aksu, İstanbul BBSK Sportif İşler Müdürü İlkay Sağır, İstanbul BBSK Basketbol Şubesi Genel Menajeri Aycan Şarlı, Alt Yapı Koordinatörü Alaeddin Yakan, antrenörler Murat Şengül, Senat Güneş, Emrah Sirkecioğlu ve Spor İstanbul eğitmenleri katıldı.

Programda, İstanbul BBSK tarafından 5-27 Aralık tarihleri arasında düzenlenen kurum içi “Basketbol Eğitim ve Gelişim Semineri”ne katılan Spor İstanbul eğitmenlerine sertifikaları takdim edildi.

Organizasyonda ayrıca, İstanbul BBSK ile Spor İstanbul arasında spor işbirliği protokolü imzalandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin en büyük iki kurumunun güçlerini birleştirdiği protokolle, ülke spor tarihine geçecek başarılı ve ahlaklı sporcular yetiştirmek amaçlanıyor.

Protokole göre; Spor İstanbul tesislerinde spor yapan yetenekli çocuklar İstanbul BBSK antrenörlerinin kontrolünde tespit edilip, İstanbul BBSK’nın alt yapısında lisanslı ve yarışmacı birer sporcu olacak.

 

© 2011 Powered By atokyayinlari.com