Buradasınız: Home » Futbol » İstanbul Balkanspor’lu iki oyuncu Bayrampaşaspor’da  

İstanbul Balkanspor’lu iki oyuncu Bayrampaşaspor’da  

İstanbul Balkanspor’lu iki oyuncu Bayrampaşaspor’da   

İstanbul Balkanspor’un altyapı takımlarında yetişen Can Canşen ile kaleci Demircan Demir TFF 2.Lig takımlarından Bayrampaşaspor altyapısına transfer olarak büyük bir başarıya imza attı.

 Haber: Yılmaz Aktepe

2004 doğumlu Can Canşen ve kaleci Demircan Demir TFF 2.Lig Kırmız grubun iddialı ekiplerinden Bayrampaşaspor’un altyapısına transfer oldu. İstanbul Balkanspor’un altyapısından yetişen genç oyuncuları geçtiğimiz sezon oynanan maçlarda takip eden Bayrampaşaspor Scot hocaları raporları doğrultusunda iki genç oyuncuları transfer etti. Genç oyuncuların bu başarısı İstanbul Balkanspor için de gurur kaynağı oldu.

Konu hakkında açıklama yapan İstanbul Balkanspor Başkanı Rıdvan Vatansever altyapı verdikleri çalışmaların meyvalarını toplamaya başladıklarını belirterek Can ve Demircan’ın başarılarından dolayı kutladı. Vatansever sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugün çok farklı bir gurur yaşıyoruz.  Hocamızın önderliğinde ve diğer hocalarımız ve velilerimizin katkısıyla altyapıya verilen emeklerin meyvalarını yavaş yavaş görüyoruz. Altyapımızın iki gururu Bayrampaşaspor’a transfer oldu. Bundan dolayı çok mutlu olduk. İstanbul Balkanspor’u orda çok iyi temsil edecekler. Onlara inanıyoruz, ikisi de hem iyi insan hem de karakterliler. Futbolda bunları hepsi olduğu zaman başarı geliyor.

Ben İstanbul Balkanspor’a bu imkânları tanıyan Küçükçekmece başkanımız Temel Karadeniz ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk ve ekibine buradan teşekkür ediyorum. İstanbul Balkanspor’un gururu olan bu çocuklar inşallah yüz akımız olacak, onlardan gelen iyi haberlerle sevineceğiz. Yolları açık olsun, Allah futbol şansı versin ve daha da iyi yerlerde İstanbul Balkanspor’u temsil etsinler.”

 

Bizi Takip Edin

0

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com